0
mario2003

Golf 5 gubi vodu

Recommended Posts

Ak moze mala pomoć.

Imam golfa 5 1.9tdi 66kw poceo je gubiti vodu odnosno curi negdje iznad getribe jer je tamo sve mokro od antifriza.

Navodno da račva cesto odlazi kod njih dali je mozda netko upoznat sa slicnim problemom,koliko kosta racva i gdje se moze kupiti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisano je o tome malo je rec 1000puta,koristi search..a neces je valjda trazit u konzuma, imas trigovine auto dijelova,tokic,intercars itd itd

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Račvu skini dolje i detaljno je pregledaj. Meni je curilo ali nije ona puknula već brtva sto ide na račvu. Zamjenio nju i ne curi vise kapi, brtvu kupio u tokicu. Ako slučajno ti je račva otisla obavezno kupi original nikako neke cunga-lunga marke tipa topran itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racva vode 99posto il mozda na sami davac temp al rijetkost. Ugl vjerovatno je tandem pumpa slinla naftu pa je nafta natoćala...

Uzmi odma novu racvu...vracanje stare nekad nije dobar potez.... I trebas jos brtvu davaca temp a i plasticni osigurac.... i naravno g13. Ako slini tandemka...onda neces nista rjesit dugorocno....

2mchuma.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kod mene je bio slucaj brzva br.5 Moja je kao nova bila i majstor mi rekao da bi bi i lud kupovati novu a ovu bacati pogotovo neku zamjensku. Ne kužim čemu odmah novu uzimati a ne viditi to je na stvari. Pa ta račva original isto dodje negdje možda 300-400kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam susreo da pusta na racvu a da je samo do betve. Pukne unutarnji rub racve i gumica se pomakne iz lezista.... sve to zbog pustanja tandemke gdje nafta raskisa plastiku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto za sve postoji prvi put... Meni je pustalo prije godinu i nesto i majstor nije dao novo kupovati to se ispostavilo da je u pravu. Kupio novu brtvu i dan danas bez problema. I nije ćirila tandemka po racvi, moguće kako ide na blok motora da je brtva s vremenom od temperature dobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako neobicno al eto imas srece.... Od temp i racva dobije po pixi al plastika ionako nema dug rok trajanja... Alu racva majka... imam je na

seadu AUY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas promjenio račvu sad sve štima.

Skinuta račva imala napuknute rubove sa unutarnje strane.

Još jednom hvala na savjetima!!!

 

Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ča sam ja reka... od milijun skinutih neznam da je ijedna pustala tek tako zbog obicne brtvice... Sve su redom stare po 10-15godina i vijeme ih jede... Uzmes orginal a ne šit od toprana i mir opet 10godišta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćes s tim neto reći ili? U povijesti mojih postova imas kad sam pisao o brtvi koju sam mijenjao. Ne kužim čemo taj sarkazam sad i sto zelis dokazati. A da sam ja jedan od milijun bas i ne bi rekao jer nisam te sreće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćes s tim neto reći ili? U povijesti mojih postova imas kad sam pisao o brtvi koju sam mijenjao. Ne kužim čemo taj sarkazam sad i sto zelis dokazati. A da sam ja jedan od milijun bas i ne bi rekao jer nisam te sreće.

Kod mene isto bila samo brtva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćes s tim neto reći ili? U povijesti mojih postova imas kad sam pisao o brtvi koju sam mijenjao. Ne kužim čemo taj sarkazam sad i sto zelis dokazati. A da sam ja jedan od milijun bas i ne bi rekao jer nisam te sreće.

Nista...samo ono sto susrecem u radu oko vag-a... da je svaka koja je pustala bila bi odvaljenog unutarnjeg ruba pa bi gumica skliznula... a sve to u vise slucajeva zbog neispravne tandem pumpe koja slini vrucu naftu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje bi još sve moglo curiti tekućina, iz iskustva ? (u 200km fali sig 1dcl)

Račva i uokolo sve suho, ispod isto ne vidim nikakve mrlje. Ulje je normalne boje, posuda za rashladnu je čista.

Sumnja na mali hladnjak odnosno onaj od grijanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel ti smrdi u autu? Ne vidiš jer kad je vruć antifriz ispari. Provjeri posudu ona hoće propast pa procuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cep... vodena... hladnjak povrata ispusnih.... cijev kod termostata.... spojevi kileri ima tu puno opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li na petici ima hladnjak na filteru ulja ali drugar na šestici se ubio dok nije provalio da mu tu curi

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 6ici je klasika... plasticno kuciste... mk5 je to nesto kvalitetnije rjeseno 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0