0
Antonio3c

Koji zamasnjak je na autu

Recommended Posts

Imam priliku kupiti set kvacila sa zamasnjakom u pola cijene jos danas u kresi pa me zanima kak da znam koji mi je u autu jer su 2 razlicita u ponudi a razlika je 1cm ak se ne varam.

Auto je passat 2.0tdi 16v bkp,2006g.

Krivo sam napisao,razlika je 1mm vanjskog promjera. Jedan je 240mm,drugi 241mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesu me izradili, ja sinoc u 5 do ponoci narucivao, a sada produzili na cijeli vikend akciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Kreso koliko znam, narucis preko neta i dodje ti na adresu, imaju web shop, odaberes auto i ponude ti sve sta imaju....

 

Vjerovatno imaju i vise toga nego sta je na webu, jer svaki dan ima sve vise i vise proizvoda, prije 3-4 dana je bilo mozda 10% od onog sta ima danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem pogledati, možda naletim na nešto zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesu me izradili, ja sinoc u 5 do ponoci narucivao, a sada produzili na cijeli vikend akciju...

:lol2

i mene isto

ja u utorak još, jer je bilo 30-35% i nešto šta me zanimalo je bilo debelo jeftinijie nego bilo gdje

i na brzimu naručim i još platim preki paypala i tamo mi uzmu 10 kuna

kad juče otvaram Jutranji list ono reklama black friday 50% :lol2

 

i moram priznati da me je iznenadila brzina dostave

naručeno u utorak oko 15 sati, u srijedu oko 10.30 već bilo kod mene

Edited by dr.restaurator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam priliku kupiti set kvacila sa zamasnjakom u pola cijene jos danas u kresi pa me zanima kak da znam koji mi je u autu jer su 2 razlicita u ponudi a razlika je 1cm ak se ne varam.

Auto je passat 2.0tdi 16v bkp,2006g.

Krivo sam napisao,razlika je 1mm vanjskog promjera. Jedan je 240mm,drugi 241mm

 

Jesi li saznao na kraju koji je? Mislim da samo po VIN broju možeš pronaći i biti 100% siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam priliku kupiti set kvacila sa zamasnjakom u pola cijene jos danas u kresi pa me zanima kak da znam koji mi je u autu jer su 2 razlicita u ponudi a razlika je 1cm ak se ne varam.

Auto je passat 2.0tdi 16v bkp,2006g.

Krivo sam napisao,razlika je 1mm vanjskog promjera. Jedan je 240mm,drugi 241mm

Neznam odakle taj milimetar al etka kaze 240mm i to je to... BKP BMA BMP BMR BUZ BVE BWV

Share this post


Link to post
Share on other sites
0