2 2
AUTOFREAK

"Vag can pro" diagnostika

Recommended Posts

Jel tko koristio ovu dagnostiku u vasim vag-ovima. Radio sam nekih 10min i dosta mi je jednostavnija od vcds-a i svidjelo mi se sto je po nekim stvarima slicna odisu (org vag diagnostici). Nije neka cijena pa eto razmisljam o njoj da ju imam uz vcds koji se apdejtira redovno...

:)

 

https://shop.vag-tech.com/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što nije "plavi zub" a sve ostalo čini se zanimljivo, pa i cijena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sta sam testirao je s kabelom al ima i klasika samo glava se usteka i no kebl koneksn i radi refresh. Nije org kao ni vcds :)

ovdje je lik prosao kroz izbornike.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega i ja ju koristimo za micanje vim blokade, start stop isključivanje itd

 

Puno bolje da nego VCDS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original je na 7.x verziji. Koja je aktualna na kopijama? 5.5.1?

 

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega i ja ju koristimo za micanje vim blokade, start stop isključivanje itd

 

Puno bolje da nego VCDS

Pa i meni se cini da ima dobrih i jednostavnijih rjesenja... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kabel i onaj dongl i instalira se program.... relativno jeftino.. cak meni jeftinije od vcds koji ima apdejtanja i gar 1god. Čiča koji se bavi diagnostikama i kojekakvim jos elektronicarskim poslovima je ok i uvijek imam podrsku ako sto nekad zastkeka .... Budem ga uzeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

5.5.1 je podosta stara verzija. Koliko mi se cini nema novijih klonova. Original nije tako skup ali zahtjeva godisnju pretplatu da bi mogao uvijek imati novu verziju i onda je to banana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše, ja bi bolje pričekao da izađe onda model sa Bluetooth pa njega uzet ako već, koliko čitam to im je u planu i tako ga koristiti. Možda ako je moguće platiti update kada se baš dogode neke promjene koje ti trebaju a za sve ostalo mislim da je dovoljno verzija kod kupovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ću ispasti vjerojatno glup ali ok moram pitati, ako neka verzija bilo gore spomenute ili vcds dijagnostike sa svakom svojom nadogradnjom bude samo za novija vozila da može dijagnosticirati?

Jer evo primjera radi koliko pratim Vcds verzija 12.xxx je za vozila od 2012 eto i moj auto spada u to i sad po nekoj logici što će meni kabel 17.8 kad i ova verzija ima sve funkcije? Dal sam krivo shvatio kako to sve šljaka?

I da gledam ove verzije Vag can pro 5.xx verzija ima za cca 10$ stvarno bolje šljaka nego vcds?

Iskreno treba baš vremena i volje za istražiti sve mogućnosti vcds i malo je kompliciran za mene laika ali ovaj Vag can pro ima gotovih stvari bez mjenjanja bitova itd...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ću ispasti vjerojatno glup ali ok moram pitati, ako neka verzija bilo gore spomenute ili vcds dijagnostike sa svakom svojom nadogradnjom bude samo za novija vozila da može dijagnosticirati?

Jer evo primjera radi koliko pratim Vcds verzija 12.xxx je za vozila od 2012 eto i moj auto spada u to i sad po nekoj logici to će meni kabel 17.8 kad i ova verzija ima sve funkcije? Dal sam krivo shvatio kako to sve ljaka?

I da gledam ove verzije Vag can pro 5.xx verzija ima za cca 10$ stvarno bolje ljaka nego vcds?

Iskreno treba ba vremena i volje za istražiti sve mogućnosti vcds i malo je kompliciran za mene laika ali ovaj Vag can pro ima gotovih stvari bez mjenjanja bitova itd...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Sto novija verzija moze i novije aute. Nema od samo do koje god moze. Ja sa 17.8 kodiram golf 5 bez brige, a treba meni za golf 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ću ispasti vjerojatno glup ali ok moram pitati, ako neka verzija bilo gore spomenute ili vcds dijagnostike sa svakom svojom nadogradnjom bude samo za novija vozila da može dijagnosticirati?

Jer evo primjera radi koliko pratim Vcds verzija 12.xxx je za vozila od 2012 eto i moj auto spada u to i sad po nekoj logici što će meni kabel 17.8 kad i ova verzija ima sve funkcije? Dal sam krivo shvatio kako to sve šljaka?

I da gledam ove verzije Vag can pro 5.xx verzija ima za cca 10$ stvarno bolje šljaka nego vcds?

Iskreno treba baš vremena i volje za istražiti sve mogućnosti vcds i malo je kompliciran za mene laika ali ovaj Vag can pro ima gotovih stvari bez mjenjanja bitova itd...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Nije bas samo tako. Imao sam ja 10.6.4 koja podrzava moj auto ali nije imas sve funkcije, s novom verzijom je poceo prepznavati sve vise i vise. Isto tako ako stavis neki noviji modul onda ga vcds nece prepoznati pa ne mozes jednostavno kodirati. Ali da, ako ti treba za jedan auto za ocitati greske, ponistiti servis i jos tako neke jednostavne zahvate, onda nije potrebna uvijek najnovija verzija.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

da..sejm shit al nema dongle koji se usteka dodatno u usb port...navodno s njim se da refresat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro stize pa cu napisati iskustvo narucio sam onaj sa usb stickom na kojem je i program pa se ne mora dodatno skidati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamolio bih ako netko ima crackani vcds da mi posalje u privatne poruke. Trebam kodirati golfa 7, imam kabel vec.

Hvala

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pase svaki krekani na svaki kabel. ti si svoju verziju za kabel izgubio? s kojom verzijom je kabel dosao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anti (gavranovic) sam dao ovaj naš soft od VCDS-a da pokuša sa nekim kabelom koji je imao i nije imao sreće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se sa VAG CAN PRO 5.5.1 upariti km sat na Golfu 4?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2