2 2
AUTOFREAK

"Vag can pro" diagnostika

Recommended Posts

Uskoro stize pa cu napisati iskustvo narucio sam onaj sa usb stickom na kojem je i program pa se ne mora dodatno skidati

Jel ti stigao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što vrijedi kada ga nema da nam javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da malo osvježim temu, vjerovatno je neko u međuvremenu koristio ovu djagnostiku. Dijagnostika mi radi ali nema mi opcije ADAPTATION na svim modulima tj. nema je na INSTRUMENTS, CENTRAL CONVENIENCE... To mi je dosta bitno jer ne mogu izvršiti neka bitnija kodiranja koja se upravo nalaze tu. Dok ADAPTATION opcija na modulima ENGINE i RADIO radi potpuno normalno.

U pitanju je Golf mk6. Da li je iko imao slična iskustva? Dok gledajući na YT njima radi ADAPTATION opcija na svim modulima. Stvarno ne znam što meni ne radi.

DSC-0329.jpg

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije OEM, ali te opcije sve trebaju raditi i na krekovanoj kao na ovome dole snimku. I njemu je krekovana pa mu rade sve opcije. Dok kod mene ne radi ta opcija na nekim modulima. Kad ulazim ne te module uvijek mi izbaci prozor gdje trebam odabrati tip vozila tu odabarem Golf VI/JETTA i nema te ADAPTATION opcije. A na ostalim modulima gdje ima ADAPTATION opcija ne izbacuje mi se taj prozor za odabir tipa vozila i sve radi bez problema.

 

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle si ti GTD narucio VCP?
Ne nadjem neku opciju kao VCDS kod sklad66, da je sve kao original, ostaje samo AliExpress?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno sa AE ili privatna kupovina, ali javit će se već.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa eBay-a ali ovo je bilo prije godinu dana. Taj VCP sam vec prodao i sada koristim VCDS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, onda sa Alije. Koju verziju uzeti, sa USB dongle-om ili bez? Nikako da shvatim/izguglam cemu to tocno sluzi za taj program/kabel?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio sam verziju sa dongle-om ali ne mogu pokrenuti program, stalno greska da ne moze naci dongle a ukopcan je.

Probao 5 puta reinstalirati program i sve drivere, stavio patch da radi bez dongla, run as admin,  compatibility mod za XP, Win 7 ali stalno ista greska

1MzGtgs.png

Jel imao netko slican problem?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proradilo je, kad pokrenem exe file na koji vodi shortcut kad se instalira onda baca gresku za dongle, kad pokrenem exe iz foldera odakle sam instalirao program radi normalno, i sa donglom i bez njega i bez patchiranih file-ova za rad bez dongla.

Uspio sam namjestiti sto sam htio, da mi rade zadnja svjetla(vanjska) da DRL-om , po ovom tutorialu https://www.drive2.com/l/568355153657203363/  , jedino sto sam ja zakacio samo C3 A27 .

Ako ce netko to raditi treba mu i VAGHelper https://forum-skodapilot-com.translate.goog/viewtopic.php?f=4&t=34&_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=hr&_x_tr_pto=ajax,se,nv,elem

bp6XkOT.jpg

Edited by Veki-os
Link
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2