0
hadzaj

Polo 6 1.2 TDI upaljena Check Engine žuta lampica

Recommended Posts

Otišao u ovlašteni servis da uradim veliki i mali servis promjena zupčastog remena diskova i disk pločica , pita me serviser dali da mi naprave update softvera za izduvne gasove preporuka iz wolsvagena usluga je besplatna rekao sam da uradi , kada je sve završeno preuzeo sam auto sa upaljenom check engine žutom lampicom koja signalizira grešku motora odnosno kako sam vidio na wv sajtu da ona signalizira smetnju katalizatora , lampica nikad ranije nije svijetlila a sad poslije urađenog servisa i updatea softvera stalno upaljena , preporučili su mi iz servisa da auto ponovo dovezem na dijagnostiku....nikakvu razliku u vožnji nisam primjetio poslije servisa auto ide kao i ranije........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Će da rjese... zna bit problema sa sw a i kod samoh meh rada oko te akcije... Ugl imas garanciju na rad i nakon update-a na eventualno crkavanje dizni egr i dpf :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovlaštenom kažu da je ova greška motora bila prisutna i ranije ali je postala vidljiva nakon ubačenog novog softvera jer stari softver nije pokazivao stvarnu vrijednost ispušnih gasova, kažu da je uzrok AGR ventil sa hladnjakom ispušnih gasova, šifra ventila:03P131512E , cijena ventila u ovlaštenom je 400 eura ,a bilo bi u paru s njim preporučljivo zamjeniti i vekumski elektromagnetni ventil turbine , cijena u ovlaštenom 60 eura , Neznam kakva je uloga ovog AGR ventil sa hladnjakom ispušnih gasova , oni mi kažu da ovako još mogu voziti ali bi vremenom osijetio da auto gubi vuču moglo bi doći do začepljenja DPF filtera , ja u vožnji nemam nikakvih problema sad za sad pa mi se ne daje 800 EURA toliko bi u ovlaštenom koštala kompletna zamjena oba ventila sa ugradnjom , na internetu sam našao cijenu novog ARG ventila sa hladnjakom ispušnih gasova 200 eura , Slika ARG ventila sa hladnjakom ispušnih gasova:EGR_Polo_6_R_1.2_tdi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas garancija pokriva te gluposti sta se dogode nakon updatea tj dizelgejt akcije....

 

Ako nemas to i ako nisi bio redovan na serviima u ovl onda te vjerovatno i odbiju... ... sasvim logicno se preporucava remap i egr off... :) ima jos tu i dpf off itd al sve ovisi tko sta hoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, ne bih otvarao novu temu a imam sličan problem kao kolega.

 

Radi se o Polu 1.2 tdi, 11/2013. god, cca 70.000 km, kupljen nov u Hr.

 

Upalila se check engine lampica i kad sam otišao na dijagnostiku javlja grešku egr-a. Jednom je već bio problem s EGRom prije 10ak tkm ali evo opet isto sranje se javlja.

 

Htio bih to trajno riješiti ako je moguće.

 

Molim savjet i preporuku što napraviti / kome se obratiti, može i na pm.

 

ja sam iz Zagreba (zapadni dio grada).

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

pred 10tkm jel zamjenjen EGR ?

 

Kako god moguće je to riješiti da se ukloni, njima je Delphi ECU al od prošle god se može riješiti uklanjanje.. Javi se HIC ili TH Performance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je stavljen drugi rabljeni EGR u kompletu ili samo drugi rabljeni hladnjak EGRa. Tada još nisam imao doticaja s vozilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvone ti je sve rekao... Odfi do hica i popricaj.... s njim

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovlaštenom kažu da je ova greška motora bila prisutna i ranije ali je postala vidljiva nakon ubačenog novog softvera jer stari softver nije pokazivao stvarnu vrijednost ispušnih gasova, kažu da je uzrok AGR ventil sa hladnjakom ispušnih gasova, šifra ventila:03P131512E , cijena ventila u ovlaštenom je 400 eura ,a bilo bi u paru s njim preporučljivo zamjeniti i vekumski elektromagnetni ventil turbine , cijena u ovlaštenom 60 eura , Neznam kakva je uloga ovog AGR ventil sa hladnjakom ispušnih gasova , oni mi kažu da ovako još mogu voziti ali bi vremenom osijetio da auto gubi vuču moglo bi doći do začepljenja DPF filtera , ja u vožnji nemam nikakvih problema sad za sad pa mi se ne daje 800 EURA toliko bi u ovlaštenom koštala kompletna zamjena oba ventila sa ugradnjom , na internetu sam našao cijenu novog ARG ventila sa hladnjakom ispušnih gasova 200 eura , Slika ARG ventila sa hladnjakom ispušnih gasova:EGR_Polo_6_R_1.2_tdi.jpg

Da nastavim...znači nisam ništa dirao oko egr ventila i vozio sam normalno sa upaljenom chek engine lampicom , vozim prije 10-tak dana uz uspon i čujem zvuk u toku vožnje kao da mi izduvava guma ( takav sam zvuk čuo u kabini ) stalno čujem to ispuhivanje i osjetim slabiju vuču , stanem otvorim haubu i čujem drugačiji rad motora ( zvuk kao kad je lonac na auspuhu progorio, slično tome ) , odvezem kod majstora i on kaže da mi je dpf totalno začepljen i da je morao negdje izbit ( mada mi se nije palila lampica dpf filtera , jedino chek engin za koju su mi u ovlaštenom rekli da je zbog egr-a sa hladnjakom ispušnih plinova ) , odem u Sarajevo da ugasim dpf i egr i tada sam primjetio kad sam dolazio u taj servis da auto dimi ispod motora stavim ruku na zadnji kraj auspuha sasvim malo izduva uzlazi moglo bi se rukom skroz začepiti ( nema pritiska) , izbušili dpf , stavili pločicu na egr isključili soft , probali auto i izgleda sve u redu , vozim nekolko dana ali kad krenem uz uspon pod turom ( tad ponovno čujem onaj isti zvuk izduvavanja samo dosta slabije ( sve je u redu kad vozim poravno ) i dok traje taj zvuk auto zatrza kao da mu zafali snage , sad dali je moguće da i dalje napolje negdje ispušta izduvne gasove gdje netreba pa zbog toga uz uspon gubim snagu povremeno .......

Share this post


Link to post
Share on other sites
0