2 2
CroRipke

Priprema za telefon - ne treba mi :D

Recommended Posts

Pozdrav ekipa.
Imam u Tiguanu pripremu za telefon, ovakvu kao na videu samo bez tog dodatnog adaptera koji se stavlja na bazu: https://www.youtube.com/watch?v=HYPu5rXmsWs

Zanima me može li se to nekako skinuti ili još bolja opcija postoji li neki držač za smartphone pa da nakačim držač na to i mobitel na držač :D

jer mi stvarno ne treba, ako želim spojiti mobitel spojim ga normalno preko bluetootha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes skinuti no ostati ce ti rupe pa je drzac sa mob na isto mjesto estetski bolja opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo već kod tog modula ima možda tko preporuku za adapter (koji se spaja na VW tvorničku instalaciju) koji bi mi držao telefon? Kad je to čudo već tu da ga iskoristim da mi na njemu stoji telefon

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja svojeveremeno googlao pa nisam nista uspio naci, na kraju sam za 2-3 dolara narucio neki magnet koji se ugura u ventilaciju. A ovo sranje i dalje strsi i bode u oci bez ikakve svrhe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dignem topic iz mrtvih, molim ak je netko našao neki adapter za tu tvorničku pripremu za telefon da linka. U mom slučaju se radi o passatu, ali identično izgleda kao u videu iz prvog posta.

Pozicija držača je stvarno na dobrom mjestu, nema priljepaka po vjetrobranskom staklu i stvarno bi bilo šteta ne iskoristit ga kad već postoji. :)

 

Stvarno mi je čudno da u 21. stoljeću uspijem naletit na nešto što kinezi još nisu otkrili kao potencijalni izvor zarade. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neće kinezi, budu njemci. 🙂

Naručio prošli tjedan 3D printani adapter koji paše na originalnu VW pripremu za telefon - LINK

Stiglo za 2 radna dana, čari europske unije i manjka carine. 😁

 

Pros:

  • ABS plastika, neće se otopiti kada u autu na suncu bude 100 stupnjeva, ne smrdi
  • kvalitetno napravljeno, ne klima se kada je mob u držaču
  • cijena (za takvu kvalitetu i vjerojatno ne preveliku količinu printeva je jako povoljno)
  • mob se može puniti dok je u držaču, doljnji dio mobitela je "otvoren"

 

Cons:

  • fiksan portrait mode, ne može se horizontalno postaviti
  • mob u držaču nije 100% usmjeren prema licu vozača nego cilja nekako prema sredini auta i plafonu, ali je i dalje sve čitko
  • kako je držač bliže suvozaču, malo je teže klikat po mobu (recimo ako koristite spotify dok je google maps upaljen, treba dobro naciljat next gumb 😂)

 

Par fotki:

20201019-180649-2.jpg 20201019-180744-2.jpg 20201019-180945-2.jpg 20201019-180957-3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2