0
freerock0

Zamjenu dvomasenog zamašnjaka i zupčastog remena

Recommended Posts

Pozdrav,



pitanje je već postavljeno na drugom topicu - "Servisi..." pa molim moderatora da ga obriše



Spremam se na zamjenu dvomasenog zamašnjaka i zupčastog remena na jetti 1,9 tdi 2007 g.


U fazi sam prikupljanja ponuda jer planiram sam kupiti materijal (uz majstorove preporuke) a majstor bi mi odradio montažu.


Između dvomasenog Sachs-a i LUK-a , mislim da uzmem Sachs mada je nešto skuplji. Valeo sam odbacio jer ljudi vele da nije neka kvaliteta ?!? Pretpostavljam da je odluka dobra ?



Zanima me kolika je realna cijena i vrijeme toga posla , jer sam kratko vrijeme kod "novog" majstor pa da me ne oženi previše.



Hvala unaprijed !


Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je svejedno jeli Sachs ili Luk, cak mislim da Luk bude prva ugradnja. Kod nas je Luk skuplji nego Sachs.

Za mog Passata 2003 je u obliznjim trgovinama izmedju 4000 i 5000kn, a jucer sam nasao na oglasniku trgovinu u bosni, kod njih mi je sachsov 3000kn, njega cu vjerovatno i uzeti. Za montazu mi pitaju 400kn.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1200 za zamjenu dvomasenog zamašnjaka + zupčastog remena ili samo dvomaseni ?

To je cijena "bez računa" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes Puksu u Jakovlje... On ima i djelove jeftino zna sto ti sve treba uzet a i to odradi.... i na kraju svega nije fušer i čovjek je od riječi... nije instant zvijezda kao mnogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, zanima me: Sachs, LUK, Valeo, da li netko zna u Golfu 6 1.6. TDI 2010 koji od njih je prva ugradnja (kuplung set i zamašnjak)?

 

Također da li je original set (i kuplung i zamašnjak) kvalitetniji od zamjenskih i da li se isplati dati više novaca za original ili je to ista stvar?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0