0
branet

Varioc

Recommended Posts

Da li netko ima za preporuku varioca ili je sam majstor varioc i da može savinuti kvadratnu cijev u ljepi U i još malo kao S na krajevima? I normalno da nije skup :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi netriba varioc nego bravar, to se savija ppd valjcima i dosta je skupo, ja sam pita za savit okruglu cijev pod 90° da je sto manji radijus i trazili su mi 200kn po savijanju a to je nesto najjednostavnije sta mi je tribalo, a to tebi je malo kompliciranije ja mislim. Ja sam na kraju kupio dva koljena od vode i zavaria za cijev i skoro da se nije primijetilo di je spoj

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja varim ali nemam tu za savijanje još u tebe četvtana teško. Jedino da je sječeš svakih 5 ili 10 cm ali ne do kraja pa je u krug savijati i vratit. To bih ja tako mogao.

 

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da je 200kn nije problem ali nazvao par bravara i nitko neće da savija jedan komad :misli: Tako da ću morat ipak bez polukruga nego ravno čak bi mogao i s okruglom cijevi ali kad nema bravara koji bi to odradili. Pa ima netko O.K varioca u Zagrebu ili okolici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da odeš do Gredelja ili Zagreb. Mont pa da zamoliš od radnika da ti tako napravi. Ja ti iz Knina jedino znam te firme.

 

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0