1 1
kile2211

Recirkulacija zraka u kabini

Recommended Posts

Pozdrav svima, zna možda neko gdje su pozicionirani ispod armature motoric i klapna za recirkulaciju zraka na Altei 5P?? Kad ukljucim ili iskljucim šrota..neznam dal prebaci..kad je isključeno svako malo škljoca ono tik-tak..klima je na žgance..znam nije VW ali sličan vrag je

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora bit odmah uz ventilator negdje, sad to ovisi od modela do modela, ali uz vent je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, na velikoj večini je iza pretinca..onda i tu mora biti tak valjda, sreća da nije na sredini negde...i sad po vašem mišljenju...kupovat novi motorić ili probat nabaviti rabljeni orginalni??

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ak te to tolko ne brine i ne ukljucujes to cesto, iskljucis (ako je moguce ) jack za taj motoric i ostavis da vuce vanjski zrak.. tak sam ja bar bio napravio sebi jer mi je steko nekad motoric i islo mi je na zivce kad bi ostala klapna zatvorena, vuklo bi mi zrak iz kabine i maglilo mi stakla.. fino sam rucno otvorio klapnu i iskljucio motoric :) to bi bilo "fušerski" ali i besplatno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riješen problem..ruke su krvave ali barem ne moram slušat rondanje..problem bio plavi dio u prijenosu..imao dosta lufta gore dolje, pa kad ga je podiglo onda je zupčanik motorića lovio samo po rubu ovog plavog..plavi dio malo podložen i za sad je oke, iako neće dugo to držat jer je pola jednog zuba na plavom dijelu dobilo po sebi.fe77e0ab0e42bf3228e543a3683f599f.jpg

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja taj motoric. Sa dva i sa pet pinova. Negdje sam citao da i ovaj sa pet pinova radi umjesto ovog sa dva, ali obrnuto naravno ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak crkne se javim, za sad ću još počekat...servis i tehnički su me olakšali malo xD zato sam i išel prčkat ovo sam

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala. Da, ovi s 5 pinova zamjenjuju ove s 2 pina.

 

5Q0 907 511 H je novi kataloski za taj motoric i kosta oko 800kn u ovlastenom. Ja ga imam dosta dosta povoljnije ;)

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam te u vidu ak ću trebat

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, Projektilski kolko tražiš za taj motorić?

 

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1