0
Guest SuperDrive

P: Golf 3 GTI 16v :-(

Recommended Posts

Guest SuperDrive

Prodajem svoj Golf 3 GTI 16V (3 vrata) :bok . Auto je proizveden 1996.g, ja sam prvi vlasnik u hr., u njemackoj je jos imao 2 vlasnika. Presao je 159500km. Regan je do 05/2008. Od opreme ima: El. Podizace, el siber, orig. Alu felge, centralno, alarm, putno racunalo, kozni volan rucica mjenjaca i rucna, 8 zvucnika + pojacalo i subwoofer, sportska sjedala i naravno podesiv volan po visini, klupa djeljiva 2/3 itd. Auto je u serijskom stanju nista nije na njemu radeno osim dodana muzika. Auto je teh. Ispravan, gume su 205-55/15 Continental PremiumContact 2 i mogu izdrzat jos sljedece ljeto. Jedini razlog prodaje je sto kupujem stan i moram dat kaparu sljedeci tjedan pa cu si kupit nesto na plin ili neki jako stedljivi polo diesel jer radim veliku kilometrazu pa si nemogu priustit i stan i gti... nazalost. Cijena je 4600€ ali nije fiksna jer mi stvarno hitno. Stavit cu jos par slika, nisam stigao jer je odluka naglo dosla iz gore navedenog razloga.

 

BF209.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, prije 2 tjedna i jučer ponovo mi bio kupac za moj auto i dobivao veliku paru, da sam ovo prije vidio dao bi ga sigurno i do??ao po GTI.

Ba?? sam si tra??io GT/GTI ili tako ne??to a ovaj mi se čini ba?? u OK stanju... :taz:

Klimu jedino il nevidim da pi??e ili nema?

Edited by vwgolf3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Nema klimu. Imao mi je prijasnji auto ali ju nikad nisam koristio pa mi to nije bilo bitno kad sam kupovao GTI-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Auto vise ne prodajem jer ne netko donio pare za stan prije mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0