0
Bogovic009

AP gewinde

Recommended Posts

Pozdrav svima,trebao bih pomoc oko gewindi posto se do sad nisam uopce susretao s njima.

Dakle ovako,nasao sam na popustu 15% kod Gabreka AP gewinde za Golf VII,da li mi preporucate

da ih uzmem? Stvarno ne znam nista o njima pa bi mi svaki savjet dobrodosao.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,trebao bih pomoc oko gewindi posto se do sad nisam uopce susretao s njima.

Dakle ovako,nasao sam na popustu 15% kod Gabreka AP gewinde za Golf VII,da li mi preporucate

da ih uzmem? Stvarno ne znam nista o njima pa bi mi svaki savjet dobrodosao.

Hvala

Za kakvo cijeno jih dobiješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su, ali nisu bas trajne...

Trajnostbim je kao low budget gewindama, ali su ipak po drzanju iznad low segmenta...

 

Ja sam najzadovoljniji bio sa Eibach gewindama, na njima su Eibach opruge, a amortizeri KW...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da KW uopce nema svoje amortizere, nego su u V1 mislim prije bili koristili al-ko, ako ne i sada...

U H&R Gewindama bar u monotube se koriste ulosci od bilstein-a

 

Imao sam par godina na golfu 3 ap Gewinde i nisu propisale niti lupale tako da ne mogu nista lose reci, ok cijena i poprilicno udobne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodjer samo riječi hvale,nije iz prve ruke ali voze ih dva dobra frenda. Jedan na a4 drugi na a5, oba S-line i nikakve razlike u odnosu na tvornicki ovjes sto se udobnosti tice. Mozda trunku zadnji kraj kruci od original ovjesa.

I po meni usporedjivati njih sa low budget gewindama je van sve pameti. Ja sam na 3 auta vozio low budget geewinde i to dvoje je neusporedivo.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoder nije iskustvo iz prve ruke, ali sam čuo samo riječi hvale za te gewinde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega @fiki s foruma prodaje AP sa 13.000km za Golf VII 2.0 TDI, javi mu se.

Gewinde su superudobne, jedina stvar da su mozda nekom tko voli stisnut mrvicu premekane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam na Bmw ap gewinde (cca 4500 kn), prednje propisale nakon cca 35k km, reparirane ali opet propisale nakom 5-6k km...

 

Imao prije Eibach (7500 kn), trajale mi 70k km i prodao auto sa njima i bile su kao nove...

 

Na Polu imao Lowtec, trajale cca 70k km i jedna prednja propisala, potrosila se osovina, odlicno drzale i bile udobne, svaka preporuka za gewinde od 1500 kn...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za kakvo cijeno jih dobiješ?

na akciji trenutno 4500 KN

Ja imam na Bmw ap gewinde (cca 4500 kn), prednje propisale nakon cca 35k km, reparirane ali opet propisale nakom 5-6k km...

 

Imao prije Eibach (7500 kn), trajale mi 70k km i prodao auto sa njima i bile su kao nove...

 

Na Polu imao Lowtec, trajale cca 70k km i jedna prednja propisala, potrosila se osovina, odlicno drzale i bile udobne, svaka preporuka za gewinde od 1500 kn...

Dobio sam ponudu za polovne (6mj stare,3000km) Bilstein b16 gewinde ,iako je razlika u cijeni novih i polovnih 500 eura.

Imam budžet pa bi rađe onda uzeo ove AP,jer planiram uzet i komplet Milltek ispuh.

E sad dal treba slat na preradu stupove amortizera il nesto prije montiranja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega @fiki s foruma prodaje AP sa 13.000km za Golf VII 2.0 TDI, javi mu se.

Gewinde su superudobne, jedina stvar da su mozda nekom tko voli stisnut mrvicu premekane...

Jesi ti prodao svoje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam još.

 

Poslano sa mog S41 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

na akciji trenutno 4500 KN

 

Dobio sam ponudu za polovne (6mj stare,3000km) Bilstein b16 gewinde ,iako je razlika u cijeni novih i polovnih 500 eura.

Imam budžet pa bi rađe onda uzeo ove AP,jer planiram uzet i komplet Milltek ispuh.

E sad dal treba slat na preradu stupove amortizera il nesto prije montiranja?

O kojoj motorizaciji se radi kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalna cijena ap-a je uvijek bila oko 4500 kn, prijatelj isto na bmw ima b16 i nije bas zadovoljan, pre tvrde su mu, ima ih oko 20k km i kaze da su vec mekse i lagano masne, znaci ubrzo ce propisat skroz...

 

Ne trebas nista nigdje slat, sve je plugnplay, ali to daj odmah njemu da smontira i nastela, dogovori to sa Robijem da bude u cijeni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega @fiki s foruma prodaje AP sa 13.000km za Golf VII 2.0 TDI, javi mu se.

Gewinde su superudobne, jedina stvar da su mozda nekom tko voli stisnut mrvicu premekane...

Hvala na ponudi,ali uzet cu si nove ;-)

O kojoj motorizaciji se radi kod tebe?

Cestovno vozilo marke VW :)

mk7r manual REVO stg 1

Nadam se da sam dobro odgovorio na tvoje pitanje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je za 7R bolje uzmi tvrdje gewinde, to auto sigurno neces vozit 90-100...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdje ne znaci da je i bolje... Mozda su i samo opruge dobra opcija, eibach sportline se kod mene na V gti lijepo ponasaju, u kombinaciji sa bilstein b8 amortizerima prva liga

@bogovic

Jesi,bas me zanimalo koje je Auto posto si spomenuo kompletan milltek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dodoonn

Sta mi preporucas od tvrđih gewindi? A ni sad ga ne vozim 90-100 ?

@josip_gtitdi

uvezo sam ga iz dojcland pocetkom 7og mjeseca,sad sam skupio nesto love pa cu si ga sredit po gustu,rade bi stavio gewinde jer kad zatopli planiram uzet druge felge 19 ili 20" a na ove original 18" pustit zimske gume

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel probao tko DTS gewinde? Navodno isto AP

Ja imao na trici placene 2100kn nove i za te pare su ok...puno bolje od npr jom kojeg sam imao prije

Jedino sto se nisam dugo vozio na njima jer je auto prodan pa ne mogu rec koliko traju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, ali bolje ti uzmi gewindu koja treba tom Ru... Bolje pricekaj pa uzmi nesto tipa Bilstein,H&R ili Kw v2 nego sada uzet nesto kalibra AP... Ako vec hoces Ap onda uzmi APX sa stelovanjem tvrdoce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi se svidja, jako mi je drago da si odabrao pravu gewindu za pravi auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0