0
Bogovic009

AP gewinde

Recommended Posts

Cim sam dosao kod Roberta,on mi je rekao ni govora AP,obavezno kw v2 ako ne cak i v3. Usput mi je pogledao cijene za milltek za koji sam odlucio pricekat posto sam dao vecu lovu za gewinde. A cuj da su najskuplje i nisu,za istu lovu sam mogao dobit i polovne bilstein ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz i ekipa jel valjaju sta onda te ap gewinde za mk7? ima li ih ko pa da moze sta reci iz prve ruke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih imao na sestici...ne znam sto bih ti rekao. Nije da su lose

Odmah da ti kazem, ne spustaju nista extra. Nazad dobro a naprijed malo povisok ostao

Drugo, lupkali su zadnji amortizeri pri laganoj voznji sto mi nije bilo nikako jasno jer je sve bilo ok i nisu procurili ali pravili su buku.

I to sam cuo od vise ljudi da su imali isti problem

Na prvoj sedmici sam imao KW V2 i tu se vec osjeti razlika izmedju njih i AP. Te gewinde mogu stvarno preporucit jer su 10/10.

Ali su i skupe.

Sad na ovoj sedmici imam Vogtland -4cm opruge i to mi je super. Fino pao, udoban, 1300 kn nove

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo hvala na odlicnom objasnjenju sad moram razmisliti sta cu?

kupio bi bas nove pa kak im Bog da

sad sam nasao i da ima eibach sportline za mk7, mozda bi i te uzeo jer zelim ici bar 5cm u pod pošto ce ici 19" felge

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/25/2019 at 9:40 PM, MarioIV said:

Ja sam ih imao na sestici...ne znam sto bih ti rekao. Nije da su lose

Odmah da ti kazem, ne spustaju nista extra. Nazad dobro a naprijed malo povisok ostao

Drugo, lupkali su zadnji amortizeri pri laganoj voznji sto mi nije bilo nikako jasno jer je sve bilo ok i nisu procurili ali pravili su buku.

I to sam cuo od vise ljudi da su imali isti problem

Na prvoj sedmici sam imao KW V2 i tu se vec osjeti razlika izmedju njih i AP. Te gewinde mogu stvarno preporucit jer su 10/10.

Ali su i skupe.

Sad na ovoj sedmici imam Vogtland -4cm opruge i to mi je super. Fino pao, udoban, 1300 kn nove

 

Kolega jel si uzimao kod nas Vogtland  opruge ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolegi na polu 6n2 prednja AP prolupala za manje od 10.000km. Ne kazem da je referenca, ali on se jako razocarao. Cak je i vratio nazad stari setup TA TECHNIX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam AP na trici vec 50ak tisuca km i nista im jos nije jedino mi se cine dosta tvrđe u odnosu na FK koje sam imao prije.

Ako nekog zanimaju DTS gewinde po povoljnim cjenama nove javite se u inbox slobodno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To valjda s tim gewindama kak te posere...jedni su pre zadovoljni drugima nevaljaju i imaju problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa stigle mi danas gewinde i nasao sam ovu plasticnu podlosku na njima, zanima me jel to moram skinut ili ostaje gore?

 

53340188-181753032794856-242909816819810

Share this post


Link to post
Share on other sites
0