0
vwlove

Golf 3 gušenje

Recommended Posts

Pozdrav auto o kojem se radi j3 g3 1.8 66kw karburator.

Evo problema ako se auto ne koristi par dana kad upalim auto lipo radi normalno pri kretanju se gui ako mu se da naglo gas i ako mu se naglo da dok se vozi gui se oko nekih 2000-3000 okretaja posli probije i nastavi normalno skroz? Sad pad mi na pamet fali zrak?

Svicice minjane ima 10000km

Rotor minjan nedavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je plin u njemu? Pucketa li iz auspuha? Trza li u voznji? Kakav je filter zraka, kabeli? Pritisak pumpe goriva, filter goriva, ima stvari za pogledat koliko hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

filter goriva minjan ima 1000 km nema plin,trza u voznji kad mu naglo dodan gas i kad ajmo rec probije to onda normalno ide i sve... iz auspuha pukne tu i tamo nekad,kabeli su dobri filter zraka novi..

Kad lagano dodajen gas onda jednstavno ko da je sve uredu a kad naglo nekako se zagusi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijo prva stvar ne virujen da je cisti karburator osin ako ti nisi sta na njemu radia vec je monopoint znaci razlika u startu. Karburator mos stelat ti, monopoint je elektronska inacica karburatora i on je samostelajuc. Druga stvar ti motori imaju mali problem motorica ler gasa koji nisu bili dugotrajni ka oni u 1.8 duji, vec bi u trici nakon 190 000km znali sta mi recemo prnit u vazic. Simptome si sve sam ovdi nabrojia

 

filter goriva minjan ima 1000 km nema plin,trza u voznji kad mu naglo dodan gas i kad ajmo rec probije to onda normalno ide i sve... iz auspuha pukne tu i tamo nekad,kabeli su dobri filter zraka novi..

Kad lagano dodajen gas onda jednstavno ko da je sve uredu a kad naglo nekako se zagusi..

 

Motoric lera regulira prije svega sam rad auta na leru, al ako je on zacepljen (lako se desi nakon pustih godina da se zacepi onon cadon i masti i svin) onda prilikon naglijeg startanja i dodavanja gasa, on to ne prima isti sekund vec se (amo to laicki rec) prisauga malo i triba mu dok registrira. Skinit ler motoric, probat ga otvorit, pazit na kopcice da ne puknu (lako moguce da ti puknut), ako sve prode glatko ocistit ga nekin sredstvon tipa WD i slicno i vratit nazad, tako ces se malo spasit jedan period. Novi u Tokica ti je 280kn Topranov, a iskreno i ne vridi vise, iman ga ja i odrzava mi ler al ako krenen isti sekund gusi mi auto i ima tendenciju da se gasi nego prvo moran sacekat da se stabilizira on minut i onda tek krenit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0