2 2
KrešoST

Tapetari i tapeciranje

Recommended Posts

Pozdrav, ne znan jel već postoji ova tema budući da je ne mogu nać na forumu, a također ni je li dobar odjeljak pa ako nije, moje isprike i nek admini samo presele u pravi dio..

Zanimaju me iskustva ljudi o kvalitetnim autotapetarima u splitskoj županiji, znači poglavito grada Splita i bliže okolice. Postoji li neki bas kvalitetan autotapetar koji će posao napravit posteno onako rečeno "jugoslavenski" da mi traje narednih 10 godina? Već su mi dvojica izmrcvarili Golfove siceve i naplatili ko kajganu svetog Petra, di mi je materijal propao nakon godine dana, odvojio se i sta ja znan ne, a sve pod izlikon "pretjeranog koristenja, habanja materijala" i slično tome..

Sve sta ću reći na to je da auto ima 119 tisuća kilometara i 28 godina službe te kisu upoznao nije, toliko o tome koristenju auta.

Ako mi neko može savjetovat kod koga otić da će kvalitetno obavit posa i napravit sve po struci bia bi zahvalan puno, vise san atuf svakakvih gerilaca koji se zovu tapetarima.

Edited by KrešoST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odljepila se krovna tkanina u Golfu 4 te bi trebalo tapecirati krov.

Ima neko iz Splita ili okolice u medjuvremenu koji to moze kvalitetno odradit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

0915019484

Većinom je u gužvi ali isplati se čekat

 

Poslano sa mog Galaxy S9+ koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima, zna li netko u Zagrebu dobrog majstora za tapiciranje krova za golfa 5 plus.Počeo mi se odljepljivati i koliko ta priča košta.
Hvala
Lp

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

klapsec u dubravi

 

bas odradio 2 golfa i top je 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko košta ta igra odprilike?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2