1 1
Denny

Black Lady -> Audi A4 B6 V6 +

Recommended Posts

Evo da predstavim i svoju tragediju od auta haha

 

Auto sam uzeo od jednog decka iz Zagreba,sasvim slucajno. Prije svega sam gledao Passata 2009,vise manje sam pucao karavana,ali,nista,nakon toga su mi padale razne petice,gti,bla bla bla,dok brat slucajno nije naletio na ovaj auto,i dok je otvorio oglas isti dan smo otisli vidjet auto.

Auto je dosao sa 190 000,uredno servisiran i u tip top stanju,2.5 v6 tdi sa mapom (190ks)

Slike ce rec svoje,neke sitnice sta nisu original u autu:

 

Zadnji buseni ventilirajuci diskovi

RS6 felge 235/35 - 19

Drugi volan s tipkicama

Ugradena original kuka koja dode ispod branika pa se nigdje ni ne vidi

Subwoofer,dva pojacala,pojacana oplata vrata da se muzika cim manje cuje van,kako kaze bivsi vlasnik za muziku je dao cca 20000kn

Ubaceni kompletni kozni sicevi s grijanjem,naruceni iz Engleske

Sredisnji retrovizor s automatskim zatamnjivanjem i kompasom

Kompletan ovjes drugi

Zadnji spojler bunkera
(bio je branik od S4 do prometne)

Drugi radio i plastika oko njega komplet

Mapa na 190ks(original 155)

itd itd...

 

JbFMqlW.jpg

 

m19OUAx.jpg

 

0hHu8gF.jpg

 

Frendov Gti koji je tad bio na zraku i replikama Ferrarija...(sad je na gewindama)

kNncShi.jpg

 

Skidanje zadnja dva lonca..

tYJ6cAd.jpg

 

..pa optika,nove zimske gume...

drGKvZ8.jpg

 

Putovanje u Split kod cure koja je na faksu..

GeuPXv7.jpg

 

Makarska

Zep9uCa.jpg

 

BVImb4x.jpg

 

,iii onda veselje,nakon sta sam se vratio s puta,na kojem me auto odlicno sluzio (cca 1700km ako se dobro sjecam),Rijeka-Split-Omiš u kojem smo uzeli apartman-Dubrovnik di smo posjetili kolegu keramicara :P:D -djir do BiH na veceru-nazad u apartmn-drugi dan Mostar i razgledavanje BiH-i opet uzivanje po dalmaciji... auto me sluzio odlicno i ni u jednom trenutku nije bilo ni problema ni nicega

 

Potrosnja je bila otvorene ceste oko 5-6 litara max,dok se autoputa nije spustala ispod 10 a isto tako nije ni kazaljka ispod 180 pa sam ja i zadovoljan,kombinirane voznje auto ne trosi preko 7,5l..

 

...tjedan dana nakon puta nisam taknuo auto,zatvorio u garazu,i reko ajmo na meet lokalni koji je svaki tjedan na istom mjestu,kobna vecer --->

rYkUzyO.jpg

 

..i onda po povratku,zena na ravnici na autoputu,vozi iza ophodnje (znamo njihovu brzinu,cca 40-50kmh),i neposredno duzinu auta ispred mene,naglo skrece u lijevo,bez zmigavca,bez icega i udaram ju u zadnji lijevi kraj sa 100kmh...

3yyRe17.jpg

dT00HlT.jpg

MjbaUOs.jpg

6xk6l8m.jpg

auVSlCk.jpg


Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95086-black-lady-audi-a4-b6-v6-komentari/

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle čuda,evo i mene na forumu!

Evo me s teškom pričom! ...

..naime,kad sam krenuo slagat auto za tehnicki i sve ostalo,sa autom sam poceo imat i velike probleme,auto nije isao,ko da nije imao turbinu,pa je bacao non stop u safe mode...

Nakon toga svega,uzeo sam probne tablice da idem tako na tehnicki,al nedjelju 17.06,dan prije nego sam trebao otic na tehnicki,dogodila mi se teska prometna nesreca.

 

klana.jpg

 

 

...da odma napomenem,nisam bio vozac,vec suvozac. Kriv je vozac i brzina i glupiranje,uz to nije zvao ni hitnu nit je dao ljudima da zovu,nije se ni javio nakon nesrece ni nista,cura koja je sjedila iza,ispala je iz auta,oziljaka po cijeloj glavi,vozac bez ogrebotine,a ja,4 dana kome,potres mozga,fraktura lubanje,slomljena kljucna kost,i tako,jos dolazim sebi i doktori se cude ustvari kako sam dobro. Uglavnom,drago mi je da sam tu s vama i da opet mogu sjest u svoj auto!


....auto,bilo je problema,puno,mjenjala se turbina,usis kompletan,intercooleri,bosch pumpa,ma sve moguce,jer nije radio kako treba,na kraju smo shvatili da je zacepljen katalizator.

 

To je bilo prije mjesec i pol,brat je radio po autu jer ja nisam u stanju.

 

Nakon toga prosli tjedan,zajebavao relay od pumpe iz rezervara pa nije opet radio kako treba nego je stucao,al ajde jeftin kvar haha

 

I evo,danas,vracam se iz Karlovca,taman izasao s bijelog puta i pocne nesto lupat na autu,na dodavanje gasa,nisam pojma imao sta je. Dosao doma,i imali smo sta vidjet,mali kamencic velicine palca,pao pored nosaca mjenjaca i mjenjac udarao u taj kamen,iz Karlovca u Rijeku je dosao,nit puknuo nit ispao,katastrofa!


Trenutni "setup" auta:
Cijev auspuha od pocetka do kraja (osim lonca koji jednu cijev mjenja u dvije)
Egr maknut (mehanicki,neznam dal bi dobio sta da ga u kompu micem?)
Katalizator gornji ispraznjen,donji skinut

Mapa by SM Chip Tuning (Banja Luka)
RS6 felge (19 cola) cekaju da ih dovrsim,pocele se pjeskarit pa na farbanje za zimu(sve cu sam radit)
Sredisnji retrovizor od Amerikanca s kompasom i zatamnjivanjem
Sicevi kozni s grijanjem iz engleske
Svi zvucnici u autu promjenjeni i spojeni na 2 pojacala,o tome necemo nije zanimljivo haha (trazim 2din radio android,dajem pioneer u zamjenu ili ga samo prodajem)
...ma bit ce slika,ovako nije zanimljivo haha

 

 

U planu je sljedece:

Platio je frend kao poklon za rodendan,zatamnjivanje zadnjih stakala

Vratit S4 branik ili nesto slicno jer ovo nezelim
Iza stavit od donora kojeg imam doma branik ili nesto napravit,da se cijevi vide
Gewinde

Jedan intercooler umjesto dva
Otvorit turbinu da zivne malo

Felge u neku ludu boju za dogodine,a kad pocnem radit idu druge felge
Štopovi u crno

Hladni usis

Poigrat se malo sa "izgledom" ispod haube,vec imam planove

Nabavit jos jedan bixenon far jer je moj jedan dobio svoje

 

Evo kao i uvijek,za komentare ako ih ima :

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95086-black-lady-audi-a4-b6-v6-komentari/

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo smo se igrali! :D

Gewinde,bratove felge sam ukrao malo dok ne dovrsim svoje!
Straight pipe cisti je sad na autu i auto se cuje nenormalno dobro,i mislim da je to to :D

 

46482715_1839360316118833_81451362897887

46483127_1839360402785491_30864989621741

46494648_1839360489452149_72821659829304

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1