1 1
Denny

Family Car A4 B6 Quattro :)

Recommended Posts

Nakon mog Audija,da predstavim i kao obiteljski,kojeg opet,najvise vozim ja :P
Tata to samo s posla i na posao,a ja sam ona crna ovca koja vrti kilometre kao i uvijek...

 

Takoder 2.5 v6 u originalu sa 180ks,Quattro,ugradena kuka,wannabe neki nastavci auspuha i izrezan difuzor auspuha,a skoro pa seljo style... dosao je sa 250 tisuca,i kotrlja se bez greske

Auto kako je dosao tako je i ostao,nije bas nista ubacivano u njega,ali bit ce kroz neko vrijeme posto sam ja uzeo treceg audija da slozim svoj prednji kraj,pa tako visak nekih dijelova ide u ovog.

 

Posto je otac picajzla,na autu je odraden veliki servis,svi nosaci mjenjaca,kardana,motora,diferencijala bla bla su promjenjeni,promjenjen je kompletan ovjes tj ajmo rec svi potrosni dijelovi i auto se vozi nenormalno bolje nego kad je dosao

Uz to stavljeni su novi amortizeri,zao mi je sta nemam slike,stari su bili na dnu odrezani,pa skraceni 4 prsta i tako vraceni nazad,uzas

U par rijeci to je to,osim par tockica hrđe po blatobranima prednjim,drugih mana nema,osim sta kljuc ne radi od promjene baterija...

 

U planu je sad stavit Radio s ekranom iz mog Audija,ubacit siceve s grijanjem,i rijesit prednje blatobrane,a nakon toga,vidjet cemo :D

 

pgPMyu7.jpg

6jaT4Cs.jpg

4Vesxrv.jpg

 

KOMENTARI: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95087-family-car-a4-b6-quattro-komentari/

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1