1 1
Alter Ego

Variraju okretaji passat

Recommended Posts

Passat 1.6 ahl 74 kw 98 god., zna se desit da kad stanem u leru autu padnu okretaji i zgasi se, u auto je ugradjen plin i to se desava samo na plin, na benz radi normalno. Kompletan plin je vadjen van i stavljen drugi, opet isto, probano sa vise dizni i vise injektora, sve ostalo isto, promijenio redom svjecice, kablove, filter zraka, lambda sondu, maf senzor, senzor temperature usisa zraka, skinuta klapna i ociscena, provjereni svi vakumi oko klapne, nakon ciscenja klapne i pronalaska jednog falsog zraka situacija je puno bolja ali i dalje okretaji znaju pasti. Druga stvar, bez obzira na minuse ovih dana meni su okretaji uvijek oko 800, jel to normalno? Kao da ne pali cok. Molim svaki savjet je dobrodosao jer vise neznam sta radit

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta kaze diagnostika.....? Blojk mj vrijednosti i vidit ocitanja davaca temp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta kaze diagnostika.....? Blojk mj vrijednosti i vidit ocitanja davaca temp...

Temp na dijagnostici i na pokazivacu odgovara, ali mi je cudno da se cok nikad ne pali

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna netko koliki bi trebali biti okretaji kad je auto na čoku, i koliko je cca vani temp kad se čok pali?

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cok se skoro uvijek pali bar u malom nekom postotku i trajanju, a vjerujem da sve ispod 5, 10 stupnjeva mozes smatrat uvjetom za cok.

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se auto uvijek pali na oko 800 okretaja, ocito onda cok ne radi, pretpostavljam da treba promjenit senzor temperature motora

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

predpostavka je majka svih zajeba e onda dođemo do diagnostickog uredjaja il sad modernih stvari laptop i kina dobar vcds i gemblaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na plinu će ti uvijek tako radit motor kao da će se ugasiti. A na čoku bi trebao imati obrtaje 1200 lupam sve kako ga je tvornica proizvela. Za diagnostiku ja mislim da nemaš potrebe. Da se auto gasi trza i što još onda ide mehaničar i dijagnostika

 

 

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sta se auto gasi i trza, bio kod nekoliko mehanicara i nitko ne moze naci gresku, preporuka za dobrog majstora koji zna dobro citati vw dijagnostiku?

 

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1