0
ana2017

passat 2.0. 2012 smetnje katalizatora

Recommended Posts

danas mi se upalila ta zuta lampica koja znaci smetnje katalizatora

obicno se vozim na kratkim relacijama i shvacam da bi trebala tu i tamo povuc malo jace auto..

jel postoji mogucnost da se sama upali ako ga provozam po autocesti il moram u servis?

i kolko to cca kosta ako znate?

hvala

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,

 

Malo me zbunjuje zuta lampica, jer mogu biti dvije tzv, check engine i DPF, sad ja neznam koja je za katalizator, kolege sigurno znaju vise.

 

Ako je DPF, onda najvjerojatnije auto pokusava napraviti regeneraciju DPF filtera. Potrebno je ici na ravnu cestu staviti auta u 4 brzinu i voziti min.70 kmh i tako cca.15 min.

 

A ako je chack engine nista drugo nego auto spojiti na dijagnostiku, upravo se meni jucer upalila chack engine lampica i naravno EGR ventil --> oko 3 000 kuna OEM, dok opet postoje druge solucije za rijesiti taj problem.

Edited by Kosmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ili kako u mojoj piše Katalysator gestort.

 

Iskreno nikad nisam čuo da se tako zove ta lampica :D

 

Znači:

 

Chack engine je smetnja katalizatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas mi se upalila ta zuta lampica koja znaci smetnje katalizatora

obicno se vozim na kratkim relacijama i shvacam da bi trebala tu i tamo povuc malo jace auto..

jel postoji mogucnost da se sama upali ako ga provozam po autocesti il moram u servis?

i kolko to cca kosta ako znate?

hvala

pozdrav

Ak se dobro sjecam, kupili ste auto u neostaru zar ne? Ili sam nesto pomjesao? Garancija?

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzela sam ga u stasniu, u taman je prosli mjesec istekla garancija

u medjuvremenu se ugasila

malo sam po gradu vozila na 2500 i 3000 okretaja i sad ne svijetli

no svakako cu probat na nekoj brzoj cesti

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se neki dan upalila na Passatu 2014., isti motor. Uglavnom dijagnostika kaže EGR ventil, serviser obrisao grešku, ja natočio onaj class plus euro dizel, i na auto put...od onda nikakvih problema. Rekao mi je da kod dizela je to često jer gradska vožnja u kombinaciji sa malo lošijim gorivom često čepi EGR ventil. Inače sam ventil se može i čistiti ako se začepi, ne treba baš odmah kupovat novi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite na kakve dijagnostike idete. Frendu se upalila isto lampica. Lokalni meho veli novi egr. 3000kn. Otisao provjerit kod provjerenog mehanicara. Ispalo je da je egr u redu. Zastekala mu je klapna na usisu 350kn.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite na kakve dijagnostike idete. Frendu se upalila isto lampica. Lokalni meho veli novi egr. 3000kn. Otisao provjerit kod provjerenog mehanicara. Ispalo je da je egr u redu. Zastekala mu je klapna na usisu 350kn.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

A zasto ti mislis da je odma neki meho u pitanju? Znam da ima i takvih, ali u mom slucaju konkretno ja se ne bi zajebavo s tim. A svakako se slazem s tobom da treba to pogledat neko ko je “provjeren”. A to ne mora nuzno bit ovlasteni.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0