0
K.K.

Golf 4 - 2din za početnike :)

Recommended Posts

Bok svima,

 

Pretrčao sam ovim podforumom uzduž i poprijeko i svejedno odlučio ipak upitati jer više niti sam ne znam što da kupim, pa pojednostavimo:

 

Trebam 2din radio oko 7" sa usb-om i bluetoothom.. poželjno i navigacijom, CD ne trebam. Nisam neki audiofil i ne namjeravam se upuštati u izmjenu serijskih zvučnika (osim ako koji ne krepa..)
Također, volio bih da uređaj decentno izgleda, da nije k'o šaka u oko na armaturi, idealno bi bilo da ima plavo osvjetljenje, da paše sa serijskim Golf 4 osvjetljenjem climatronica ali slutim da je tako nešto teško za pronaći.

Također ne patim na to da mi negdje piše Pioneer, žBlaupunkt i slično..

 

Eto, primam savjete i unaprijed hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

8001 2 Din Car Video Player 7'' 2Din Car Radio Stereo GPS Navigation FM RDS Bluetooth Remote Control Rear View Camera

http://s.aliexpress.com/qErayE3M?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

 

Dosta dobar uređaj. Dobije se kamera, gps i sd kartica sa mapama.

Ugradio sam ga ocu u VW Sharana. On je prezadovoljan. Zvuk solidan na fabričkim zvučnicima.

Osvjetljenje dugmića može da se poveže na dimmer, pa da se smanjuje zajedno sa instrument tablom.

Mana mu je što ne može da se stavi svoja pozadina i RDS mu je malo glup.

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pioneer nema navi ako se ne varam...

 

Ovdje bi dosta bio neki win 2din uredjaj koji se nadje za 100-tinjak €, androidi su od 150+...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto slutis da je to teško pronać,imas aliexpres,erisin itd itd sve ti pise u spec.,sto ta multimedija podrzava,mogucnosti itd,to osvjetljenje vjv ima svaka multimedija pa i ''obicni'' radio, ja imam trenutno erisin a prije njega kenwood,taj kenwood je spor ko blato,a kvalitet zvuka odlican,dok je erisin za njeg tv u boji ali nesto slabiji sa zvukom...probaj nac neki polovan vec ako ne namjeravas previse love dat,ili neki novi kinez,al ne ocekuj previse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo je preskup. Na AliExpress se može nać po duplo manjoj cijeni. Ružan, jeftin izgled. Softver nikakav. GPS i Navi nema. Bluetooth ima neke smetnje kad se pušta muzika. Zvuk onako, prosječan. Nema RDS na FM radio. Prednost mu je što ima to za zadnju kameru, očitava muziku u formatu Flac i pozadi ima euro džekove koji su skoro pa plug&play.

 

Vidim da je to 7012b model. Ja sam imao 7023b koji je napredniji od ovog 7012b.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li kakvi okvirni budget?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0