1 1
KrešoST

K: Golf 2 posebni dijelovi

Recommended Posts

Kupujen odredene dijelove za Golfa 2 ili minjan za neke koje ja iman, a vama tribaju. Radi se o:

1. Original VW poklopci (ladice) za zvucnike u vratima (mogu one na kojima pise AKTIV, mogu samo sa znakon VW, moze i dogovor tipa komplet poklopci skupa sa vasin zvucnicima...)

2. Sistem za centralno zakljucavanje za Golfa s 5 vrata, moze i sistem za Golfa s 3 vrata bitno mi je samo da mi se prednja vrata otvaraju na kljuc, ne moraju i zadnja.. Kineski sustavi me ne zanimaju.

3. Crni ili kristal bijeli prednji zmigavci za tanki branik, proizvodac nebitan Hella, Fifft ma bilo sta..

4. Svi dijelovi za klimu dakle komplet sve za ugradnju klime u Golf 2, sve cijevi, dovodi, kileri, kompresori.. Ne kupujen dijelove vec samo komplet.

5. Hella ili Fifft crno-crveni originalni zadnji stopovi.. Minjan za prakticki nove kristal crno-crvene stopove kupljeni prosle godine u Herculesa (usputno prodajen ih)

 

Za sve informacije slobodno posaljite poruku na whatsapp na broj 099 844 6546.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Centralno kupljeno, ostaju jos drugi dijelovi.. Ako neko ima nesto od navedenog slobodno ponudite na broj 099 844 6546, moze poziv, SMS, whatsapp, moze i poruka ovdi na forumu...

 

1. Original VW poklopci (ladice) za zvucnike u vratima (mogu one na kojima pise AKTIV, mogu samo sa znakon VW, moze i dogovor tipa komplet poklopci skupa sa vasin zvucnicima...)

3. Crni ili kristal bijeli prednji zmigavci za tanki branik, proizvodac nebitan Hella, Fifft ma bilo sta..

4. Svi dijelovi za klimu dakle komplet sve za ugradnju klime u Golf 2, sve cijevi, dovodi, kileri, kompresori.. Ne kupujen dijelove vec samo komplet.
5. Hella ili Fifft crno-crveni originalni zadnji stopovi koje mijenjan za moje prakticki nove kristal crno-crvene stopove kupljeni prosle godine u Herculesa (link oglasa: https://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla-tuning/vw-golf-2-stop-svijetla-lampe-oglas-25030255)

Edited by KrešoST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump. Ima neko klimu da prodaje al komplet, mora bit neko ili bar nesto od navedenog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmigavci su kupljeni.. Ako neko ima navedeno slobodno ponudite na broj 099 844 6546, moze poziv, SMS, whatsapp...



1. Original VW poklopci (ladice) za zvucnike u vratima (mogu one na kojima pise AKTIV, mogu samo sa znakon VW, moze i dogovor tipa komplet poklopci skupa sa vasin zvucnicima...)


4. Svi dijelovi za klimu dakle komplet sve za ugradnju klime u Golf 2, sve cijevi, dovodi, kileri, kompresori.. Ne kupujen dijelove vec samo iskljucivo komplet.


5. Hella ili Fifft crno-crveni originalni zadnji stopovi koje mijenjan za moje prakticki nove kristal crno-crvene stopove kupljeni prosle godine u Herculesa (link oglasa: https://www.njuskalo...-oglas-25030255)



Nadodajemo jos novoga sta se trazi:


1. stare Jugoslavenske auto tablice, obavezno moraju bit oznake Splita (ST), po mogucnosti dobro bi bilo da su parice dakle 2 iste, ali nije nuzno


2. VW Rabbit armor door znaci one Rabbit zastitne plastike za vrata, 4 komada


Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump,  idalje san u potrazi za nekin stvarima, klima vise ne triba

  1. Original VW poklopci (ladice) za zvucnike u vratima (mogu one na kojima pise AKTIV, mogu samo sa znakon VW, moze i dogovor...)
  2. VW Rabbit armor door znaci one Rabbit zastitne plastike za vrata, 4 komada
  3. Hella ili Fifft crno-crveni originalni zadnji stopovi, mozda produ i oni skroz crni, ponudite pa cemo vidit sve...
  4. stare Jugoslavenske auto tablice, obavezno moraju bit oznake Splita (ST), po mogucnosti dobro bi bilo da su parice dakle 2 iste, ali nije nuzno.. tribaju mi za jednog oldtimera

 

Ako neko ima navedeno slobodno ponudite na broj 099 844 6546, moze poziv, SMS, whatsapp... ili ako imate nekog poznanika, slobodno proslijedite moj broj dogovorimo se sve lako ljudi smo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 03. 02. 2019. at 18:00, KrešoST said:

Bump,  idalje san u potrazi za nekin stvarima, klima vise ne triba

  1. Original VW poklopci (ladice) za zvucnike u vratima (mogu one na kojima pise AKTIV, mogu samo sa znakon VW, moze i dogovor...)
  2. VW Rabbit armor door znaci one Rabbit zastitne plastike za vrata, 4 komada
  3. Hella ili Fifft crno-crveni originalni zadnji stopovi, mozda produ i oni skroz crni, ponudite pa cemo vidit sve...
  4. stare Jugoslavenske auto tablice, obavezno moraju bit oznake Splita (ST), po mogucnosti dobro bi bilo da su parice dakle 2 iste, ali nije nuzno.. tribaju mi za jednog oldtimera

 

Ako neko ima navedeno slobodno ponudite na broj 099 844 6546, moze poziv, SMS, whatsapp... ili ako imate nekog poznanika, slobodno proslijedite moj broj dogovorimo se sve lako ljudi smo ?

Hella kupljen, ostaju poklopci, Rabbit door armor i jugo table

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1