0
pekar

"rns510" kinez - muzika po folderima

Recommended Posts

Pozdrav, imam pitanje ako netko zna, znaci uzeo sam kopiju rns510, stavio muziku na stick, rasporedio je po folderima, stavim da svira i sve radi dobro dok ne stisnem opciju(tipku) shuffle... Umjesto da ostane u tom folderu koji je odabran(domace npr.), on počne svirati stvari iz drugih foldera (strano) ...? Isti problem sam imao na rcd330 plus. Znači htio bih da muzika svira random unutar odabranog foldera, a ne random svega kaj je na stick u.

Edited by pekar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imam pitanje ako netko zna, znaci uzeo sam kopiju rns510, stavio muziku na stick, rasporedio je po folderima, stavim da svira i sve radi dobro dok ne stisnem opciju(tipku) shuffle... Umjesto da ostane u tom folderu koji je odabran(domace npr.), on počne svirati stvari iz drugih foldera (strano) ...? Isti problem sam imao na rcd330 plus. Znači htio bih da muzika svira random unutar odabranog foldera, a ne random svega kaj je na stick u.

Nemam rns pa neznam kako je tocno,al na kenwood multimediji sam ima opciju da jos jednom pristisnes shuffle pa onda svira iz tog foldera,probaj tako,ako ne ide onda vjv i ne moze samo iz jedne mape

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom kad stisnem se to dogada, drugi put kad se stisne je off... Ne znam kako je kod rcd/rns orginala... Ista stvar mi je bilo kod rcd330 plus pasa mu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni, medua i makni kvacicu sa scan,mx including subfolders, tako nekako

 

Edit: to je za rcd510, nisam skuzio da je rns

Edited by master

Share this post


Link to post
Share on other sites
0