3 3
Tommy_gun

2.0 TDI crijevo turbine

Recommended Posts

Pozdrav, imam mali problem, kad stignem gas kao da čujem kako vjetar zuji, tati je na passatu 3bg bio sličan zvuk i bilo je popopucalo crijevo od turbine, ja danas dignem haubu, pipam crijevo ali nisam osjetio da je puklo ali sam mi se čini da se crijevo odvojilo malo i malo je slinavo oko toga, poslikao sam da vidite pa me zanima dali bi to crijevo moglo biti uzrok tog rekao bi "zujanja" zraka? Slikao sam obje strane crijeva, jedna strana mi izgleda da je kako treba a druga kao da je iskočila malo

https://ibb.co/gStEn7

https://ibb.co/jNgBZn

 

https://ibb.co/eW7zn7

https://ibb.co/gt8pn7

Edited by Tommy_gun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je počeo cukat u 2 brzini kad se lagano ubrzava, od nekih 1300-1600 okretaja, cukne tri puta i kad dođu okretaji do otprilike 1600-1700 prestane, jel bi to moglo biti povezano s crijevom koje sam slikao jer kad sam digao haubu vidio sam da se na tom spoju odvojilo za nekoliko milimetara pa sam ga vratio i kliknulo je lagano ali opet nakon vožnje izleti ti crijevo nekoliko milimetara...pomagajte momci

Edited by Tommy_gun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je počeo cukat u 2 brzini kad se lagano ubrzava, od nekih 1300-1600 okretaja, cukne tri puta i kad dođu okretaji do otprilike 1600-1700 prestane, jel bi to moglo biti povezano s crijevom koje sam slikao jer kad sam digao haubu vidio sam da se na tom spoju odvojilo za nekoliko milimetara pa sam ga vratio i kliknulo je lagano ali opet nakon vožnje izleti ti crijevo nekoliko milimetara...pomagajte momci

To je crijevo sa brzom spojkom ako se ne varam,skini pa vidi u kakvom su stanju zubovi,ako su malo izglodjani trazi drugo crijevo,ili ga jednostavno probaj povlacit rukom ako se previse izvlaci onda je do crijeva,probaj i na leru dat gasa ako se crijevo previse izvlaci sto si napisa moze se cut zvuk puhanja...mada ne mora bit pravilo,ja sam na passatu mora promjenit crijevo,kod mene je slucaj bio sa 1600 1700okretah odma ispada van,kupim zamjensko,original skup ko djava pa na oko izgleda malo izvuceno ali ne propusta nigdi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznata mana,sa tim crijevima koje imaju brzu spojku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodan dodatak, baš pokupi gornji dio crijeva da ne visi više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam puno, mislite li dali bi to crijevo moglo biti povezano s cukanjem? Sad sam isprobao na leru i na nekih 1800 izleti tih nekoliko milimetara i ne trebam jako povući da ono izađe, ne puno ali ipak izleti nekoliko milimetara

Edited by Tommy_gun

Share this post


Link to post
Share on other sites

1300 ti nije za voznju... bar ne 2om i dalje brzinama al ajd...

Ugl crijevo koje pusta pretezno stvara masnoću na mjestu gdje pusta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1300 ti nije za voznju... bar ne 2om i dalje brzinama al ajd...

Ugl crijevo koje pusta pretezno stvara masnoću na mjestu gdje pusta...

Na tom mjestu gdje se odvoji je masno tako da je to valjda to, mene samo brine da ne cuka zbog crijeva nego nečeg trećeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uzmi onu duct tape traku onu jaču "armiranu" dodje nekih 30ak kuna. Očisti sve dobro namontiraj i omotaj čvrsto. Neko vrijeme će držati i biti će siguran jeli do crijeva ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam za to trzanje,meni kad se dogodilo to s crijevom nesto sam skrmija od 2 crijeva nije to to bilo,jer mi je potriba bila za ne falit potrefia vikend,auto nema nekih 70% snage samo “puse u prazno” ali nijr bilo nikakvih trzanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tom mjestu gdje se odvoji je masno tako da je to valjda to, mene samo brine da ne cuka zbog crijeva nego nečeg trećeg

Kad je meni skorije otislo neko crevo koje ide do turbine(ili od ne znm) od 1100 obrtaja pa navise je trzao.....do 2000rmp i nije imao snagu vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je meni skorije otislo neko crevo koje ide do turbine(ili od ne znm) od 1100 obrtaja pa navise je trzao.....do 2000rmp i nije imao snagu vise...

Nadam se da je i u mom slučaju crijevo...nakon promjene crijeva je bilo kao i prije?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3