7 7
CreedIV

Sve o motornim uljima...

Recommended Posts

Ne znam, tako piše da je prešao.

To mi stric vozi, pa da mu odradim mali servis, vrijeme mu je.

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi 10W40 kad je netko već sipao to

ako pređeš na 5W40 lako moguće da počne trošiti ulja

propuštati na brtve i semeringe

da je nanovo složen motor onda nema problema

ovako kad ne znaš koliko je već takavo ulje unutra

najbolje zamjeniti sa uljem iste gradacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako će i biti.

Ko zna šta se sve sipalo ranije i koji kvalitet ulja. Znam da je prošli vlasnik na zadnjem servisu sipao neko 10W40 ulje i da je od tad prešao oko 9000km i nije potrošio ni kapi.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad kazu 10w40 gusce od 5w40 al bokte znate li da je na radnoj temp isti klinac tj na mjerenju gdje je ovaj krajni br oznacen vrijednosti 40--- dakle to (5W40) da je rijedje jest kad je hladan motor i to je prednost cak! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad kazu 10w40 gusce od 5w40 al bokte znate li da je na radnoj temp isti klinac tj na mjerenju gdje je ovaj krajni br oznacen vrijednosti 40--- dakle to da je rijedje jest kad je hladan motor i to je prednost cak! ;)

Pa da dok je hladan prije se hidropodizači umire barem mi se tako činilo ne čvrkaju dugo nego cca 10 sekundi a s 10-40 duze lupkaju....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad kazu 10w40 gusce od 5w40 al bokte znate li da je na radnoj temp isti klinac tj na mjerenju gdje je ovaj krajni br oznacen vrijednosti 40--- dakle to (5W40) da je rijedje jest kad je hladan motor i to je prednost cak! ;)

Baš tako sam i ja shvatio čitajući neke podatke o uljima.

 

Opet, dođu i kažu da je 10W40 dosta gušće i da će manje da ga troši od 5W40.

Kojom logikom će manje da ga troši ako je gušće samo kada je ulje hladno, a na radnoj temp. isto kao 5W40?

 

Pri hladnom startu i jeste cilj da je ulje što rjeđe.

 

Ok bi bilo da je u pitanju razlika između npr. 10W40 i 20W50, to je mnogo gušće ulje.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako sam i ja shvatio čitajući neke podatke o uljima.

 

Opet, dođu i kažu da je 10W40 dosta gušće i da će manje da ga troši od 5W40.

Kojom logikom će manje da ga troši ako je gušće samo kada je ulje hladno, a na radnoj temp. isto kao 5W40?

 

Pri hladnom startu i jeste cilj da je ulje što rjeđe.

 

Ok bi bilo da je u pitanju razlika između npr. 10W40 i 20W50, to je mnogo gušće ulje.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Kod starih motora upravo ga pri hladnom startu najviše potroši

jer šta je ulje rjeđe to se više scijedi i manje ostane na karikama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio u gradu pa otišao malo do Tokića, da vidim cijene i što imaju pa da se polako pripremam za servis zamjene ulja i filtera. Zanima me Castrol Magnatec OE Pofessional 5W-40 (VW 505.01) jer ove godine prelazim na njega i koliko vidim nemaju ga, ali sam bacio oko na VW OEM (G 052 195) LL3 jer do sad nisam vidio da ga je bilo u ponudi a cijena nije pretjerana 1/L 110 kn a uz popust je još jeftinije ili uz veliko pakiranje od 5L pa još i popust na njega sa karticom.

Napravit ću upit i pitat da li imaju VW OEM 5W40 (G052 167M2) što bi za moj motor odgovaralo, jer ovaj iako ga neki koriste ja ne bih jer je to za motore sa DPF-om. Kako god, ostao sam ugodno iznenađen da ga imaju, još samo da vidim imaju li i za moj PD motor.

2019-02-0616.21.00z8kkk.jpg

2019-02-0616.20.54htjnt.jpg

2019-02-0616.20.48suk7v.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod nas ima isto u ducanu djelova. ako se nevaram mislim ciak ali nisam gledao cijenu 

:zid popravak

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet citiraš post iznad i dupliciraš sve fotke nepotrebno, e Josipe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio brzinski odgovor od Tokića da VW OEM 5W40 (G052 167M2) za sad trenutno nemaju ali da će još provjeriti dostupnost dok Castrola kao da imaju ali moram još vidjet da li je to onaj koji me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako 5W30 507.00 u PD motore. Preosjetljiva bregasta. Moguće da se ošteti.

 

Obavezno 5W-40 505.01 sipati.

Pogotovo kod AJM motora 1998-05.2000. Imali su neku manu. Sreća, pa mi je motor i auto 12.2000.

 

ARL takođe problematičan s bregastom.

 

ASZ je po meni najbolji TDI motor.

Ja lično sam sipao 5W30 u Sharana i u Golfa.

Ali ipak ću da vratim 5W40. Ovo za bregaste sam čitao na golf4.de forumu. Ne znam njemački, ali preko translate-a se snalazim.

 

 

Ne opterećuj se sa OEM uljima svakakvu marku provlače, samo original Castrol i to je to.

Edge Turbo Diesel 5W-40 ili Magnatec Professional OE 5W-40, isti su. Postoji i Magnatec DPF 5W-40, taj bih ja možda trebao sipati, ali nemam povjerenja u Castrol koji se prodaje u CG.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, predomislio si se ipak jel, iako si ga strpao u web da se vide karakteristike ulja. :) I ja sam to radio ali eto, držim se za sad Castrola i sve pet, ne mijenjam marku svako malo i koliko vidim ne troši ga ništa ili jako malo i s njim sam zadovoljan. Imam sliku kad je mijenjano koliko ga je bilo na šipki pa ću vidjet kakvo je stanje kad dođe vrijeme zamjene. Javit će mi još za ovo OEM koje me najviše zanima ali ako njega nema onda će past CASTROL Magnatec OE Pro 5W-40.

2017-04-1209.49.114xk8j.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ravenol WIV3 5W-30 je odlično ulje. Ne troše ni kapi za sad.. Ali eto to čuh da ne valja za PD motore zbog bregaste.
Ipak je bolje da se vratim na Ravenol VPD 5W-40, namijenjeno PD motorima. U kombinaciji sa OEM uljnim filterom i zamjeni na 8-9000km ili 1 godini, to će biti prava stvar.


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš li link da bacim oko na temu u svezi ulja i bregaste na koju si naišao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

prica o ulju i bregastoj je smjesna… 507.00 pa i 506.00 su ll uja i kao takva su isla u PD motore... Neznam po cemu bi 5-30 bio losiji od 5-40 po bregastu pogotovo kad ima lezajeve…. a kako je tek u onih 1.4 mpi gdje je bregasta u glavi bez lezajeva… i nikom nista….  Koristim LL nekih 80tkm i meni se pokazao nijansu bolji od 5-40 LM i Aral…  Pod bolji mislim na manju potrosnju ulja na 10tkm. Dobro... u mene je ll3 oem iz ovl servisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, AUTOFREAK said:

prica o ulju i bregastoj je smjesna… 507.00 pa i 506.00 su ll uja i kao takva su isla u PD motore... Neznam po cemu bi 5-30 bio losiji od 5-40 po bregastu pogotovo kad ima lezajeve…. a kako je tek u onih 1.4 mpi gdje je bregasta u glavi bez lezajeva… i nikom nista….  Koristim LL nekih 80tkm i meni se pokazao nijansu bolji od 5-40 LM i Aral…  Pod bolji mislim na manju potrosnju ulja na 10tkm. Dobro... u mene je ll3 oem iz ovl servisa...

Koliko te košta 1L LL3 u ovlaštenom, imaš popust ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da nađem link sad gdje sam ovo čitao u vezi bregastih.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ljubobj said:

Dostava od 20 eura mi nije prihvatljivo a vjerujem ni drugima, možda ako si u DE pa je dostava besplatna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, <TDI> said:

Koliko te košta 1L LL3 u ovlaštenom, imaš popust ili?

Nabavna plus 10posto pa je to oko 100kn... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio odgovor od Tokića i za sad ništa od Special Plus (G052167), ali zato imaju CASTROL Magnatec Pro OE 5W-40 koji od prošle godine ovlašteni koriste tako da ću na njega prijeći. Ivo, sorry ali ja normu (504.00/507.00) ne bih stavljao, sjećam se da si spomenuo da ga koristiš i da je VW stavljao ali znam da su za PD motore po knjizi vozila išle samo ove dvije norme...

505.01............(do 15tkm)
506.01 LL.......(do 30tkm)

Za druge norme ne znam, niti za kombinacije sa (504.00/507.00) tako da ono, ne usudim se stavljat ni pod razno, tako da ću ostat na Castrolu 505.01 da ne kompliciram ili isprobavam.

20190215_105800_1tyj3r.jpg

20190215_105749_132keh.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Držati se 505.01 norme za PD i to je to.

 

Još jedna korisna informacija što sam ja saznao.

DPF koji je naknadno ugrađen (mislim da se zove Open-type DPF), nije problematičan kao fabrički DPF, tako da se ja ne moram brinuti oko začepljanja i regeneracije istog (7M3 181 BA) na mom Golfu 4. Ostavljam ga na autu do daljnjeg i zadržavam Euro 4 normu. Ne želim da mi auto dimi kao neki stari traktor kad krećem u preticanje i sl.

Uradim turbo i vraćam se 505.01 normi i 5W40 ulju.

Sad imam tu nekih planova za turbo, ali sad za sad ga neka ovako, dok se ne skupi lova na ljeto.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7