7 7
CreedIV

Sve o motornim uljima...

Recommended Posts

Ne znam od kada je vijest ali koliko vidim Volkswagen je izbacio dvije nove norme za benzinke i disel motore VW 508 00 / 509 00

Viskosität SAE 0W-20
Technologie: Longlife IV (4)

•  VW 508 00 für Benzin Motoren
•  VW 509 00 für Diesel Motoren
mit der dazugehörigen Viskosität: SAE 0W-20

Nešto više o tome može se dolje pročitati...
- Volkswagen.de_Öl
- Neue VW Freigaben 508 00 / 509 00

16-9_hochleistungsmotngj4z.jpg

16-9_economy-motorenoctjuz.jpg

Edited by <TDI>
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, said:

Ne znam od kada je vijest ali koliko vidim Volkswagen je izbacio dvije nove norme za benzinke i disel motore VW 508 00 / 509 00

Viskosität SAE 0W-20
Technologie: Longlife IV (4)

•  VW 508 00 für Benzin Motoren
•  VW 509 00 für Diesel Motoren
mit der dazugehörigen Viskosität: SAE 0W-20

Nešto više o tome može se dolje pročitati...
Volkswagen.de_Öl
Neue VW Freigaben 508 00 / 509 00

16-9_hochleistungsmotngj4z.jpg

16-9_economy-motorenoctjuz.jpg

Neki dan sam čitao nešto o tome, tj. naletio sam. Čudio sam se kako je tako mala viskoznost, navodno u svrhu uštede goriva u iznosu od 0,0005% :). Hvala na linku :)

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slučajno sam naišao pa rekoh da podijelim info. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno znam za ove norme, ali nisam skužio ova ulja bilo gdje u prodaji.
Inače, 508 nije kompatibilno sa 502 i 504, niti je 509 sa 505/505.01 i 507.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima link koji vodi do ulja sa tom gradacijom i normom, ima ih dosta u ponudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@<TDI>e Jel imas mozda link na njegov profil, moguce da je on pisao jedan post sa zanimljivim info ali ne mogu naci.

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio ELF 10W40 evolution 700 sti  kaze mi prodavac da ide samo u fracnsuska vozila samo,a vidim da ima na ambalazi odobrenje od starne vw 505.00 i 501.01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahhh nije jedini koji ne zna šta prodaje ali ovaj put na njegovu štetu :D

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stariji neki covjek 50-60 godina,svasta ima danas hahha a na ambalazi fino pise odobreno od strane vw .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupio ELF 10W40 evolution 700 sti  kaze mi prodavac da ide samo u fracnsuska vozila samo,a vidim da ima na ambalazi odobrenje od starne vw 505.00 i 501.01
Ne ide samo, već je preporučen od strane Renaulta isto kao Castrol ili Shell za VW, Repsol za Seat, itd.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema to veze eto ti sipaš RAVENOL koji nije preporučen od strane VW-a a bolji je od većine ovih drugih ulja...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo pare. Kako se VW šeta, čas Castrol, čas Shell
Sve kako im ko ponudi bolje cijene.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to sam baš nedavno čuo, da VW sad preporuca Shell, a da Renault preporuca Castrol... Onako usput, gdje u RH kupiti taj Ravenol?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za info da VW ukida ugovor sa Castrolom znam još početkom godine od Anđelka, imao sam narudžbu ulja pa mi je usput rekao. Vjerujem da je razlog Brexit i neizvjesnost oko svega pa je zato prešao na Shell, pogotovo ako Castrol nije više mogao isporučivati ulje po cijeni koja je ugovorena.

 

On 17. 09. 2020. at 21:55, RI VW said:

@<TDI>e Jel imas mozda link na njegov profil, moguce da je on pisao jedan post sa zanimljivim info ali ne mogu naci.

Pretražio sam njegove postove i od svih koje sam pročitao imao je 3 posta u kojem je malo detaljnije pisao oko ulja i njegovog sastava, uglavnom u hrpi postova kada su pojedinci postavljali pitanja "Koje ulje" pa svake godine ista tema i rasprava u nedogled, a takvih je bilo dosta, kao i danas još uvijek.

Ako imaš vremena pogledaj njegov profil, radi se o @Divine. Inače ima zanimljive postove oko nafte jer radi u Zavodu za ispitivanje kvalitete naftnih derivata i tu ima što za kazat, pa usput baci oko i na te postove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam još na Castrol-u jer je i prije samo on bio sipan u auto i ja sam ga nastavio sipati. Nastavicu tako do daljnjeg. Jedino ulje osim Castrola koje bih probao je Ravenol ako ga mognem naći od nekog ovlaštenog distributera. Ravenola i nema po ovim našim prodavnicama ra razliku od Shell-a i Castrol-a...

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pola 1.6 tdi je do sad sipan castrol, mislim da ce sljedeće ulje biti ravenol 5w30 VMO. Pa cemo vidjeti, potrošnju ulja, regeneraciju DPF-a, itd.. Možda će ići i u passata kada istekne garancija. 
Mislim da je svejedno koje ulje, ako norme odgovaraju, ako se mijenja ulje svakih 15k kilometara.

 

5 litara ravenola je na amazonu 59€, dok je castrol edge LL 39€

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripazi da ti ne uvale stari VMP 5W-30, bez USVO oznake, on je lošiji.

Gledaj da ima oznaku USVO i da je proizveden od 10.2018.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koliko km ti mijenjaš to Ravenolovo ulje? Ne vidim da igdje piše LL mada mislim da može izdržati malo veću kilometražu kao i Castrol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše na njihovoj stranici:

RAVENOL VMP SAE 5W-30 basiert auf Zusätzen mit reduziertem Aschegehalt, die für den Einsatz in modernen PKW-Dieselmotoren sowie für PKW-Benzinmotoren mit optimalen Kaltstarteigenschaften, niedrigem Ölverbrauch sowie verringertem Schadstoffausstoß konzipiert sind. Verlängert die Lebensdauer von Dieselpartikelfilter DPF und 3-Wege Katalysator TWC. Entwickelt zur Kraftstoffeinsparung in Euro IV, EURO V und EURO VI Motoren mit normalen und verlängerten Ölwechselintervallen (bis 50.000 km oder 2 Jahre möglich).

 

Do 50 000 kilometara ili 2 godine, naglasak na DO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad su postojali VPD 505.01 i WIV3 507.00 koji su rađeni baš za VW PD i CR motore.

E sad zbog isplativosti ukinuli su ih i sad se radi VMO za 505.01 i VMP za 507.00.

 

 

Ja mijenjam svakako na 9000km, mada sam jednom sa WIV3 i lošom turbinom izgurao čak 12500km bez dosipanja, a većinom sam vozio gradsku vožnju.

 

 

Uglavnom VMO i VMP su najbolji za VW TDI motore što se Ravenola tiče. Inače VMP 5W-30 sa USVO oznakom je trenutno najbolje ulje na tržištu, pa sam ga zato i sipao. Cijena u CG je 62€ za 5L.

 

 

 

 

8763815b03134c6a8a511d6ba8a7c51f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Ravenol 5W-30 ima VW 504.00 / 507.00 ti ga koristiš na PD motoru iako ide 505.01 ili 506.01 LL3 koji se više ne proizvodi samo zbog naknadno ugrađenog DPF-a na kojem se ne može obaviti regeneracija? Znam da neki koriste 507.00 na PD, osobno sam stava da to ne bih koristio, nego samo ono što stoji u knjizi vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7