7 7
CreedIV

Sve o motornim uljima...

Recommended Posts

Za Shell je Orbico ovlasteni uvoznik na njihovim stranicama tako piše e sad realno ovo je Balkan....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Zlatko,

malo se našalio da ne misliš da je nešto politički motivirano. :)

 

VWTDI,

to je starija adresa "Radnička cesta 182" dok su bili Castrol Croatia sada su na Kovinska 4a i preuzeli ih Slovenci SEC Lubes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve 5 nisam ništa krivo shvatio

tko će više pohvatati tko što uvaža, deklaracije sprćkane ambalaže čudne svašta se radi....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotakao sam se provjere zbog toga jer se uvijek pričalo kako znaju kolat lažnjaci a pošto je castrol jedan od rado kopiranih ajd da si dam truda i da polovim tko tu koga i gdje. Evo, gospon iz Zagreba se lijepo javio i pojasnio i tko su mu redovni kupci pa sada sam ipak mirniji i nekako sigurniji, iako bi svaka roba na policama trebala biti ispravna i da ono što vidiš to i kupuješ.

Nešto što sam uočio u razlikama između tri castrolova ulja ... i tu se ima materijala dok se ne polovi što sve ove oznake znače i kako ih čitati, dalo se i oko njega mjesec dana proučavati ali nemam vremena, za sada samo da se malo bolje upoznam.

Castrol Magnatec Professional A3 5W-40

Spezifikationen:
•ACEA A3/B3, A3/B4
•API SN/CF
•BMW Longlife-01
•MB-Freigabe 226.5/ 229.3/ 229.5 -> damit für Benziner und Diesel OHNE Partikelfilter
•Renault RN 0700 / RN 0710
•VW 502 00/ 505 00

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 Titanium FST

Spezifikationen:
•ACEA C3
•API SN/CF
•BMW Longlife-04
•dexos2®*
•Meets Fiat 9.55535-S2
•Meets Ford WSS-M2C917-A
•MB-Freigabe 226.5/ 229.31/ 229.51 -> damit für Diesel MIT Partikelfilter
•Renault RN 0700 / RN 0710
•VW 502.00/ 505 00/ 505 01 -> speziell für Pumpe-Düse-Dieselmotoren

Castrol Edge 0W-40 A3 B4 with TITANIUM FST™
(0W-... Für Regionen wo es im Winter besonders kalt ist - Kaltstart)

Spezifikationen/Freigaben:
•ACEA A3/B3, A3/B4
•API SN/CF
•BMW Longlife-01
•Meets Ford WSS-M2C937-A
•MB-Freigabe 229.3/ 229.5 -> damit für Benziner und Diesel OHNE Partikelfilter
•Porsche A40
•VW 502 00/ 505 00

zum Nachlesen MB-Spezifikation:
(https://www.motoroel-portal.de/herstellerfreigaben/mb/)

Die Öl-Norm VW 505 01 bezeichnet ein Ganzjahres-Motorenöl, das speziell für Pumpe-Düse-Dieselmotoren geeignet ist. (https://www.motoroel-portal.de/herstellerfreigaben/vw/vw-50501-norm/)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kupio u interspara za starog puntica 78c30be390f9a92701b0e387851202ab.jpgcde831200c56b54c478d80edae942717.jpgb58e6652c4193651c1f8e1e11699fd7d.jpg

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, gdje u zg ima kupiti Liqui Moly 5w 40 da je ok cijena i da nije kopija neka moguca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, gdje u zg ima kupiti Liqui Moly 5w 40 da je ok cijena i da nije kopija neka moguca

Kod kolege lagerosa ( andjelko )..5L oko 220kn

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nje losa ponuda,tocm castrol 5w40 ali tros mi ga do 1,5 ltara na 10000 kilometara a vozimm passata 2.0 tdi 2006 god, pa cu malo promjenuti ulje da vidim jel do marke ili je takva masina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, javi nam kako ti se LM pokazao ako se odlucis za njega. Koristim Castrol vec 4. godine i zadovoljan sam s njime, ne trosi ulja pa ga ne mijenjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sipah Ravenol VPD 5w40.

Auto malo tiši, mirniji i fluidniji.

Sad ću da pratim kako će se ponašati, pa ću javljati.

 

6f3ef0698bd7462444ba49379ee0faee.jpg

f5660d28c6d597e22d5c2a30baea5137.jpg

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno je sigurno, bolje nego kopija castrola. :)
Fali ti čep od lijevog amortizera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uspijem da nabavim original Castrol Edge 5w40, vraćam se njemu naravno.

 

Znam, fali to i gumene vođice za haubu. Idem ovih dana u ovlašteni da poručim.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiglo mi ulje Castrol edge fst 5W 30 LL piše da je made in EU. E sad dilema oko filtera ulja mislio sam da će doći u kompletu sa kućištem a došao samo filter. Može li meho iskoristiti staro kućište od filtera koje trenutno imam ili moram uzeti novi filter. Ovaj novi je Bosch P 9301 a stari nemam pojma koji je.

Edited by chevap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam na netu ova ulja Castrol 5w30, na nekim kantama pise LL, a na nekima ne. Ima i oznake LL III i LL II, pretpostavljam da bi trebala bit full sintetika. Jel postoje kakve razlike zbog ovih oznaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da castrol nema 5w30 clasini (505.01 normu...) vec samo LL (507.00...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiglo mi ulje Castrol edge fst 5W 30 LL piše da je made in EU. E sad dilema oko filtera ulja mislio sam da će doći u kompletu sa kućištem a došao samo filter. Može li meho iskoristiti staro kućište od filtera koje trenutno imam ili moram uzeti novi filter. Ovaj novi je Bosch P 9301 a stari nemam pojma koji je.

Kakvo kuciste... to je obican papirnati ulozak koji se usteka u plastiku koju zavidajes na motor... i mjenja se samo ulozak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frik koliko je to dobro uopce naspram starih metalnih filtera? Pouzdanost, trajnost te plastike itd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina autuiju u zadnjih 10-ak god imaju samo uloske filtera...

 

Ne sjecam se kad sam vidio onaj starimetalni filter :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam na netu ova ulja Castrol 5w30, na nekim kantama pise LL, a na nekima ne. Ima i oznake LL III i LL II, pretpostavljam da bi trebala bit full sintetika. Jel postoje kakve razlike zbog ovih oznaka?

Castrol Edge LL II je 0w30 i norma 506.01 za TDI R5 i V10 motore bez DPFa.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti metalni fiksni su mi bili nekako draži nego ovaj na G4 ali moram priznat da je na PD motorima puno lakše zamijeniti uljni filter jer je sve dostupno, dok oni sa Bosch pumpom imaju dolje ali tu je baš zez jer je sve zbijeno, tako da su ovo na PD dobro riješili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ovi sa boš pumpom imaju uložak

jedino kod benzinaca ima još metalni

puno je praktičniji uložak,jer je odozga,a ovi metalni odvidaj s onim ključem,pa ga neki idiot stegne pa 100muka pa se userš sav uljem itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno je mislio na 1.9d iz trojke s klimom npr :)

 

Ima metalnih jos... fala klincu.... pa ih imamo na UP-ovima pa na malim tdi-evima itd.... Papirnati da se raspao sam imao priliku vidit na jednom ed30 mk5 kupljenom u zg. Tko zna kad je mjenjan... :) Na jos nekim ne vw-ima sam imao slucaj da se raspadne na dodir... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno je mislio na 1.9d iz trojke s klimom npr :)

 

Ima metalnih jos... fala klincu.... pa ih imamo na UP-ovima pa na malim tdi-evima itd.... Papirnati da se raspao sam imao priliku vidit na jednom ed30 mk5 kupljenom u zg. Tko zna kad je mjenjan... :) Na jos nekim ne vw-ima sam imao slucaj da se raspadne na dodir... :)

Ma nemoguce da se to desi na ed30 ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, gledao sam neki video ali je bio G4 benzinac pa su imali te metalne filtere dolje pa onda nikako naći neki zgodan video na TDI da vidim kako se mijenja uložak uljnog filtera ...

No, da li se možda neko sjeća starijeg gospona iz Njemačke, manjeg grada koji je inžinjer ili neki priučeni a radi se o tome da je napravio filter za ulje koji je sličio i bio gust kao da uzmeš toaletnu rolu i staviš ga u kućište. Njegova teorija je bila takva da njegov filter puno bolje filtrira ulje od ovih današnjih koji ni meni ne ulijevaju baš neko povjerenje kada ga ovako na stolu gledam, doslovno mi je pretanak i šupalj sa malo slojeva za filtriranje. Čak je i demonstrirao da se potpuno rabljeno ulje s njegovim filterom može filtrirati i da ulje nakon toga poprimi čistu boju kao da je upravo kupljeno.

Ujedno sa takvim filterom se produžuje i servisni interval jer je ulje još uvijek u dobrom stanju i čisto a osobno ga je stavljao u svoja VW TDI vozila, mislim da je imao neki transporter. Bila je i emisija jer sam ju gledao a na upit zašto VW-a ne koriste takve filtere koji bi bili bolji ili nije bilo konkretnog odgovora ili su demantirali da je to dobra opcija.

Tu emisiju sam gledao negdje 2003., ne sjećam se više na nekom Njemačkom kanalu niti se sjećam kako se čovjek zvao da bih uspio nešto konkretno naći na internetu vezano baš za njegov uljni filter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo kažem da su već prve četvorke imale uloške

a nešto i mene zanima

ja imam AFN u Golfu 3 i za njega ide manji filter nego za 1Z,nema šanse da stane ovaj veći od 1Z a na oko sve isto + šta je ovaj manji skuplji

jednom nisam gleda i ovaj mi da veći i nakon po ure pokušavanja skužim da ne može stati

a i 1Z imaju uteg na na prednjem nosaču a AFN nema :gleda

 

TDI

ne znam za to

al ima Life Straw iliti slamka za pročišćavanje vode i lik pije vodu iz kanalaziacije korz slamku i potpuno je pročisti + kao ima i verzija pročistava viruse :gleda

kao unutra su neke mikro pore nekoliko puta manje od ljudske dlake

vjerojatno je i to na sličnom principu

https://www.google.ba/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjuhZCf1r7ZAhWMzqQKHSayDHoQjhx6BAgAEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.rei.com%2Fproduct%2F860034%2Flifestraw-water-filter&psig=AOvVaw1xsYAiTZsWCot8iCVQRxbL&ust=1519565896860337

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7