1 1
SubZero

Zimske gume po ljeti

Recommended Posts

Bok ekipa,

 

na autu trenutno imam zimske gume (Yokohama BluEarth Winter V905 205/55R16) koje dovrsavaju svoju trecu sezonu. Radim veliki broj km u sezoni (trenutno te zimske imaju 62 kkm), ljetne nemam jer sam ih zimus otpisao.

 

Zanima me da li mogu i ljetnu sezonu odraditi na tim zimskim gumama jer su vec lagano za otpis, pa na zimu staviti nove? Jos uvijek imaju dovoljno mesa iako se vidi broj prijedenih km na njima tako da niti voda ne bi trebala predstavljati neki narociti problem. Vozim se laganim tempom i vecinom se radi o autocesti (vecinom 90-110 kmh, najvise do 130kmh, neovisno o sezoni i vrsti guma).

 

Naravno da mi je jasno da su zimske gume puno mekse i da se brze/brzo trose, no zanimaju me vasa misljenja iz perspektive sigurnosti, potrosnje, itd.

 

Gume besprijekorno drze i ne proklizavaju (proizvedene 2015.g).

 

 

Hvala i lp svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno. Ako nisu za iducu zimu onda ih skuri po ljeti i to je to... po kisi ne ludovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim savu eskimo hp2 po zimi i ljetu. U 17 cola dimenziji. Radim godisnje cca 12k km i ne isplati mi se imati dva seta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece ti se brzo trositi ljeti, smjesa zimske gume se podizanjem temperature stvrdnjava. Znaci manje ce se trositi, a i slabije ce drzati.

I zimska nijedna nece valjati ako je predhodno vozena ljeti

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas siguran da je ovo gore tocno. Mislim ne tvrdim da nije ali nekako mislim da smjesa u tim gumama nije tako napredna...

 

https://www.bridgestonetire.com/tread-and-trend/drivers-ed/driving-winter-tires-year-round

 

Faster wear on warm, dry pavement - the tread rubber of winter tires is considerably more flexible than that of all season and summer tires. That same pliable tread rubber that adds traction in winter will wear down quickly in warm temperatures. Summer and all-season tires are built to withstand warm temperatures, providing long wear life.
Decreased performance - In warm weather, winter tires won't provide the same handling capabilities as summer or all-season tires. Imagine if you needed to make a quick maneuver and your tires were soft and squishy. You won't get the crisp response from a winter tire in warm weather. Winter tires need that flexibilitity to handle ice and snow, but it's not as useful in warm weather.
Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece ti se brzo trositi ljeti, smjesa zimske gume se podizanjem temperature stvrdnjava. Znaci manje ce se trositi, a i slabije ce drzati.

I zimska nijedna nece valjati ako je predhodno vozena ljeti

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Potpuno krivo, zimska koja na temperaturama oko 0 predje 60k km, na temp od oko 30 ce proc 15...

 

Da ne govorimo o tome kako ce se pocupat gazni sloj, lamelice ce se pocupat, komadi gume ce pocet otpadat...

 

Ali drzat ce dobro, bolje nego ljetna po zimi...

 

A i bit ce mekana kao putar, a ne tvrdja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ekipa,

 

na autu trenutno imam zimske gume (Yokohama BluEarth Winter V905 205/55R16) koje dovrsavaju svoju trecu sezonu. Radim veliki broj km u sezoni (trenutno te zimske imaju 62 kkm), ljetne nemam jer sam ih zimus otpisao.

 

Zanima me da li mogu i ljetnu sezonu odraditi na tim zimskim gumama jer su vec lagano za otpis, pa na zimu staviti nove? Jos uvijek imaju dovoljno mesa iako se vidi broj prijedenih km na njima tako da niti voda ne bi trebala predstavljati neki narociti problem. Vozim se laganim tempom i vecinom se radi o autocesti (vecinom 90-110 kmh, najvise do 130kmh, neovisno o sezoni i vrsti guma).

 

Naravno da mi je jasno da su zimske gume puno mekse i da se brze/brzo trose, no zanimaju me vasa misljenja iz perspektive sigurnosti, potrosnje, itd.

 

Gume besprijekorno drze i ne proklizavaju (proizvedene 2015.g).

 

 

Hvala i lp svima

Ja vozim cjelo vrjeme na zimskim gumama kad se potroše kupim nove i zdravo. Ja auto registriram zimi. Dali bi se ljeti moglo reg. to neznam. Pamet u glavu i piči..

 

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprilicno sam siguran u to gore posto sam to radio godinama sa savom eskimo. To s kidanjem je dolazilo nakon duzeg vremena jer guma prestaje biti elasticna

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimska guma je gotova nakon jedne sezone vožnje liti, izgubi sva svojstva zbog kojih je efektivna na snigu, kiši i niskim temperaturama

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda su moje specijalne.derem ih cijelo vrijeme i po zimi nema kam ne mogu s njima. Ne mislim po ravnici naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimska guma je gotova nakon jedne sezone vožnje liti, izgubi sva svojstva zbog kojih je efektivna na snigu, kiši i niskim temperaturama

jedino ako u ta 3-4 mjeseca napraviš 10-15.000 km

za 4.000 km im nece biti ništa

 

A onda su moje specijalne.derem ih cijelo vrijeme i po zimi nema kam ne mogu s njima. Ne mislim po ravnici naravno

voze se i kod mene na golfu 4

zima- ljeto, zima -ljeto,

zima i sad na zimu ce ici nove zimske

Share this post


Link to post
Share on other sites

duzi put kocenja... losije na mokroj podlozi..... dakle losije drze.... i kasnije se i ostecuju vise. Za ubit ih za ljeto ok al kontaj da su nesto losije od klasicnih tzv ljetnih.

I ja imam 17 koje mislim drzat od nedavno pa do 12og mjeseca... Trebao bih do francuske vjerovatno....pa ce to bit s njima il neznam... imam jos 3 seta... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1