1 1
marko11

Golf 6, 1.6 TDI 66kW - kupio auto pa imam par pitanja

Recommended Posts

Najprije se ispričavam na možda besmislenim pitanjima, no kako mi je ovo prvi auto sve greškice uočavam možda i bez razloga i potrebe. Pa ako mi možete malo pomoći:

 

1. Kada stavim nogu na kvačilo, znači ne pritisnem do kraja, već lagano npr. stisnem 2-4 cm, osječam vibracije poput nabijanja, recimo cca 200 puta u minuti. Vozio sam Polo prije i Kiu Ceed i to se nije događalo. Da li je to naznaka nekog kvara ili?

 

2. Auto mi dosta puta zna crknuti prilikom startanja, kad kažem dosta mislim svakih cca 250 km jednom. Mislim da sam svaki put uvijek ja kriv jer ili prebrzo pustim kuplung ili pak ne dam dosta gasa i slično. No prije sam vozio Polo 1.6 TDI i to mi se nikad nije događalo. Jel se još nekome to tako događa da je Golf tako osjetljiv na kuplungu? I jel se time jako oštečuje motor?

 

3. Pogledajte sliku: https://www.dropbox.com/s/dcdp3rthft1r29r/golf.JPG?dl=0ta guma pucketa prilikom otvaranja / zatvaranja vratiju. Kada se auto napreže na neravninama i slično, i kada ju pritisnem isto jako pucketa. Ima li netko neki savjet zašto se to događa i kako riješiti ili moram kupiti novu gumu? Te da li je to veliki posao da se to zamjeni?

 

4. Jučer mi se uključila smetnja katalizatora. Da li mogu voziti sa tom žaruljicom ili moram do mehaničara? Na internetu čitam da se ljudi komotno voze sa time i da nakon nekog vremena nestaje.

 

Unaprijed Vam se zahvaljujem na pomoći! :))))

Edited by marko11

Share this post


Link to post
Share on other sites

di je broj 4? pod 1 to je i kod mene na golfu 4, na nekim drugim autima ne, tako da nez sto je to, ali auto se vozi tako 50 000 s tim vibracijama vec.

pod broj 2 vise gasa ;) vjv zato sto polo ima isto konja a laksi auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najprije se ispričavam na možda besmislenim pitanjima, no kako mi je ovo prvi auto sve greškice uočavam možda i bez razloga i potrebe. Pa ako mi možete malo pomoći:

 

1. Kada stavim nogu na kvačilo, znači ne pritisnem do kraja, već lagano npr. stisnem 2-4 cm, osječam vibracije poput nabijanja, recimo cca 200 puta u minuti. Vozio sam Polo prije i Kiu Ceed i to se nije događalo. Da li je to naznaka nekog kvara ili?

 

 

 

To je znak da "plivajići" dvomaseni zamašnjak nije u savršenom stanju, oko soma€ je ta igrarija.

 

Evo par rijeći iz literature...

Dvomaseni zamašnjak je zbilja 'rak-rana' Volkswagenovih dizelaša 1.9 TDI sa 90 i 105 KS, koji su se ugrađivali u Golf V i Passat B6 (samo 105 KS). Problem je znatno manji u jednako snažnom 1.6 TDI, iz sljedećih serija, koji zbog ubrizgavanja 'common-rail' radi znatno uglađenije i 'mekše' od 1.9 TDI s ubrizgavanjem 'pumpa-brizgaljka' (PDE). Njegove su veće vibracije i 'udaranja', posebno u nižem režimu, razlog kratkog vijeka dvomasenog zamašnjaka. Može se zaključiti i da tehnologija dvomasenog zamašnjaka nije dobro prilagođena tehnologiji PDE.

 

 

uNMI6Qo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Br.4 nije katalizator nego dpf filter. Doslo je do zasicenosti cadom i sad na autoput i vozit se na cca 2200 okretaja ili vise bar 20-30km da pokusa sam to ocistiti.ako uspije, lampica ce se ugasiti. Ako je dpf jako zastopan moguce da vraca na usis opet dio tog sranja pa ti se i zato auto ponekad ugasi . Uglavnom, ja ako ikad kupim 1.6 tdi dpf odmah skidam dolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Br.4 nije katalizator nego dpf filter. Doslo je do zasicenosti cadom i sad na autoput i vozit se na cca 2200 okretaja ili vise bar 20-30km da pokusa sam to ocistiti.ako uspije, lampica ce se ugasiti. Ako je dpf jako zastopan moguce da vraca na usis opet dio tog sranja pa ti se i zato auto ponekad ugasi . Uglavnom, ja ako ikad kupim 1.6 tdi dpf odmah skidam dolje

 

To sam se i ja ponadao, ali onda sam gledao upute i za taj DPF je druga lampica:

https://www.dropbox.com/s/85xu6rsxcov4dah/Capture.JPG?dl=0

 

Meni se ova zaokružena upalila, a koliko kužim DPF je ova zadnja, ili se varam?

 

p.s. Svaki tjedan napravim cca 200 km na autocesti ... zar se regeneracija DPF filtera pokrece teg onog trenutka kada se lampica uplai? Tj. do tada ako se i vozim onom brzinom regeneracija se neće pokrenuti?

Edited by marko11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upalio ti se chek engine lapmica ili ti ga greska motora.Na dijagnostiku spoji pa ces znati vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u servisu i odgovori su:

1. Spojka tj. dvomaseni zamašnjak = 6800

2. Ne žele se upuštati tako dugo dok se ne riješi 4.

3. Ponudili su zamjenu cijelog nosaća stakla = 3000 ha ha ! sad ću ja to malo sa silikonskim sprejem našpricati nadam se da više neće niš se čuti

4. Senzor diferencijalnog tlaka. = 1400

 

Moja pitanja na koji mi oni nisu htjeli dati odgovor jer se kao ne upuštaju u pretpostavke:

1. Ako se to fakat ne pozna baš nešto puno. Onak malo, ali dovoljno da nervira, ima li smisla ta investicija i koliko bi on još mogao izdržati tako? Da li on samo odjednom ode do kraja, ili pak se simptomi pri kraju fakat poznaju i sve poprilično jako drhti?

2. Da li je moguće isključiti onu foru da se automatikom kada stanem smanji broj okretaja na cca 850, a inaće je na početku lera cca 950? Ja bi da 950 bude non stop, ne želim uštediti tih 3 kn dizela na 100 km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad vidim da taj senzor u Kreši dođe 373 kn, a u tokiću 300, da li je on zakopan negdje duboko u autu pa su si pisali sat i pol rada ili je to negdje na površini i zamijeni se bez neki velikih problema?

Edited by marko11

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1