0
gavranovic

Feature ili bug

Recommended Posts

Bok,

 

primjetio sam da moj polo 1.6 2011 TDI nakon software updatea u leru ima manji broj okretaja, ali samo dok stoji. Dakle kada se bar malo krece, naprijed ili nazad nebitno. okretaji se vrate u normalu. Cim stanem okretaji se spuste. Uvijek isto ponasanje. Da li je to sad shema da on "manje" goriva trosi ili manje ispusnih plinova radi ili nesto trece?

 

Ako je feature, da li se moze iskljuciti? Uzasno me to smeta.

Ako je bug, sto nije u redu, ako se da zakljuciti ovako :lol2

 

Video:

https://streamable.com/hml88

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 7 1.6tdi iz rentacara isto to imao...na semaforu okretaji jako nisko, kad ides lagano otpustit kvačilo podigne okretaje. Isto i dok se auto krece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako normalno.... čim se auto kreće ili puštaš kvačilo on digne na cca 950 okretaja.

kad je temp vanjska na 5.5C auto radi na 1000 okretaja dok ne dosegne radnu temperaturu pa isto tako i kad regeneraciju radi isto radi na 1ooo okretaja ali zvuk malo čudan ispušta motor .... ima hrpa postova već o tome i auto bio ili ne na Update softvera radi kako sam gore napisao....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do prije par servisa auto nije uopće dobro radio, vezano za okretanje. Sad sam to tek primjetio. Znači ne može se to isključiti?

 

Velika probleme stvara mojoj curi ??

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do prije par servisa auto nije uopće dobro radio, vezano za okretanje. Sad sam to tek primjetio. Znači ne može se to isključiti?

 

Velika probleme stvara mojoj curi

Mislim da ne jer kojeg god sam vozio do sada svi tako rade

A cura nek se šminka na semaforu i nek ne gleda puno okretaje nego lampice ako svjetle kakve na instrument tabli

šale malo samo gas i nek ga vozi na 2ooo rpm i sve bu ok a ne da prati sto komp sugerira kad da salta u višu brzinu ja svoju zenu jedva odvikao od toga tj bar se nadam da jesam

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahha dobra. to je tražila to je i dobila. Ne spominji mi sugeriranje saltanja. Ne znam koliko sam pita morao rec da ne može uz brdo iz druge u trecu na 1500 okretaja iako pise da moze ?

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
0