0
Bora_2000

VW Bora - Klima ne radi uopce

Recommended Posts

Znači radila klima sve super ugasio auto i posle toga kad sam ga upalio sledeci put klima uopce ne radi

Znači nista ne se ukljuci kada upalim auto ne mogu je ni štelati niti bilošto...

 

Inače imam ovakvu automatsku klimu

Ne upali se ni display niti bilošto

headunit01.jpg

Edited by Bora_2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri relej i osigurac,potrazi na netu pod kojim su brojevima,a za osigurac moras vjv imat karticu onu na poklopcu osiguraca,koji je osigurac za sta

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao shemu osiguraca na netu ,osigurac zamjenio i evo sve radi sad hvala.
Samo mi nije jasno zbog cega je otisao osigurac?

Edited by Bora_2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran dali motorići ventilatora,ili motoric klapne moze bit u banani msn mozda na kratki spoj,ali pretezito motoric ili radi ili ne..mozda je prije nesto dirano...a mozda je stvar i samog climatronica,to mozes preko dijagnostike provjerit..drzi sad tako ako opet izgori onda trazi problem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u passatu imam spoj na grijacu zadnje sajbe, nikako uhvatit vremena pa da to rijesim. Kada uprem dugme za grijanje zadnje sajbe crkne osigurac, iskljuci klimu skroz i upali mi lampu od ulja. Prvi put kad mi se dogodilo nisam htio vozit, parkirao pored ceste jer sam mislio da mi je uljna pumpa stala pa nema pritiska. Uglavnom provjeri, mozda je slicno

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je po tom pitanju brava haube izludjivala,svako 50ak km palio lampu od ulja pa stani,pa cim potegnem rucicu od haube ugasii se

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumaši. Ja imam problem s klimom u svom passatu 3bg. Svake godine moram puniti klimu. Dok je ljeto ona radi super, hladi i ledi, jel dodje sljedeće ljeto ne hladi nimalo. Nigdje ne curi plin jer kad idem na punjenje klime uvijek bude u sistemu 250-300gr a i stavljali smo onu boju pa nije nigdje ništa pokazalo. Šta bi tu moglo biti? Čitam iznad ventil na kompresoru, kako ga ispitati?

 

A recimo u tate na golf 4 nije je punio 3 godine i dalje radi i ledi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0