3 3
Lorko26

Golf VII 2018 koji jot i et felgi najbolje stavit?

Recommended Posts

Poto su te kopije a koliko nove OEM Pretoria kotaju, vjerujem da si se već raspitao?

ove su 1000 komad orginal polovne u ovoj boji je nemoguce nac ispod 1700,1800 komad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad stavit opruge ili ta?

Edited by Lorko26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opruge koje spustaju 45/50 ili gewinde. Eubach prokit nemoj nikako jel spuste mozda 1 cm i auto izgleda koda nije spusten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opruge koje spustaju 45/50 ili gewinde. Eubach prokit nemoj nikako jel spuste mozda 1 cm i auto izgleda koda nije spusten

mislin da bi bilo dosta 3 cm cca iako volim da je malo niži ali žena nekad vozi tako da ??! Kakav je ovaj Oem set nižih federa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa evo ako može i kod mene prosvijetljenje oko ET-a i J.

 

Uzeo bi 17" Brescia ili Santiago ,

Prema ovom Wheel-size.com preporuka felge uz gumu 205x50x17 je 6.5Jx17 ET50, na oglasnicima sam uspio jedino s 7.5J i ET 42-45.

Iz iskustva koliko to bude bilo prema van ili bliže disku ?

 

https://www.wheel-size.com/calc/?wheel1=205-55-16X6.5ET47&wheel2=205-50-17X7.5ET45&fcl=50mm&wcl=30mm&scl=50mm&sr=0mm

 

PS. senzori za tlak u gumama se daju prebaciti s originalnih felgi na nove?

Edited by MattMeorro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravw ekipa, ajde da ne otvaram novu temu da pitam ovdje... u pitanju je passat 3bg 1.9 tdi, 74kw, imam u ponudi alu felge 7jx16 et 59... e sad me zanima kako bi to izgledalo s obzirom na veliki ET te da li bi bilo kakvih posljedica za ovjes ako bi stavio te felge s gumama 205/55 16?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, da ne pisem novu temu a vezano je za ovo. 
negdje prije sam kupio mk7 rline sa podesivim ovjesom, na njemu su bile celicne felge. Trazeci felgu uzimo sam u obzir samo oem i tako je izbor pao na VW Dijon, posto (ako se ne varam) ta felga i dolazi na mk7. 
 

kad sam stavio felgu na auto, razocaro sam se. Felge su kao tockici, uvuceni pod blatobran skroz. Kao da sam stavio rezervni tocak a ne felgu. 
 

sad me zanima da iz “izvucem” distancima, koje i koliko mm?

 

https://ibb.co/F0knBsL

 

https://ibb.co/p2Y8RKG

 

https://ibb.co/jvrs2mm

Edited by VK 009 DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mozes distancama. Koliko, to ovisi o sirini felge i ET-u. Da li ga planiras i spustiti?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, projektilski said:

Da mozes distancama. Koliko,to ovisi o sirini felge i ET-u. Da li ga planiras i spustiti?

Auto je na gewindama (napiso sam podesivi ovjes) vjerovatno zato i djeluje jako uvuceno. Ako su blatobrani od R-a jos malo širi od obicnog. 
 

Felge su 6j17 et48

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felge

Na golfu r line je grehota imat sve ispod 18" hahhaa

 

 

Uglavnom uska felga a velik et

Ja bi tu isao na druge felge.

 

 

Golf je prekrasan

Koji motor je unutra?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, imo sam na mk5 18” sad na audiu a6 imam 20” i vec mi je pun k.. izbijanja bubrega. Jos ovaj golf na gewindama, reko nista stavljam oem 17. Najgore kupio nove gume. Ne mjenjam sad nista. Eventualno da rijesim sa distancama pa da to donekle lici..

 

2.0 110kw auto je stvarno utegnut i ide kao metak. Ima neku mapu na sebi milijun posto, jer nehumano dobro ide. Ali ovaj od kog sam ga kupio nema pojma. Uvezen je takav iz njemacke.

Edited by VK 009 DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, VK 009 DD said:

Ma znam, imo sam na mk5 18” sad na audiu a6 imam 20” i vec mi je pun k.. izbijanja bubrega. Jos ovaj golf na gewindama, reko nista stavljam oem 17. Najgore kupio nove gume. Ne mjenjam sad nista. Eventualno da rijesim sa distancama pa da to donekle lici..

 

2.0 110kw auto je stvarno utegnut i ide kao metak. Ima neku mapu na sebi milijun posto, jer nehumano dobro ide. Ali ovaj od kog sam ga kupio nema pojma. Uvezen je takav iz njemacke.

Ima jos jedan takav r line u vinkovcima samo benzinac jel ga znas?

Da slazem se da izbija bubrege

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ljubobj said:

Ima jos jedan takav r line u vinkovcima samo benzinac jel ga znas?

Da slazem se da izbija bubrege

Ne znam tko vozi, ali mislim da je ono mk7.5 prelijep je!

Najvise me boli sto eto nisam razmisljao o ovome da mi se moze desiti. Posto sam za mk5 uzeo bio oem detroit 18, legle mu savrseno. Za audia uzeo oem competition 20 isto mu legle savrseno i sad reko uzet cu te dijon posto su to felge na kojima dolazi taj auto. Kad ono visibaba 🤦🏻‍♂️

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/16/2022 at 8:34 PM, VK 009 DD said:

Auto je na gewindama (napiso sam podesivi ovjes) vjerovatno zato i djeluje jako uvuceno. Ako su blatobrani od R-a jos malo širi od obicnog. 
 

Felge su 6j17 et48

Mslio sam da ima DCC a ne gewinde no ok :)
Uglavnom, da, distancama mozes odmaknuti. Koja ti je sirina i ET felgi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3