2 2
bojan24

EGR reparacija?

Recommended Posts

Da li je netko sa foruma pokušao otvarati i reparirati pneumatski egr ventil sa vw.

U njima odlaze najčešće membrane pa me zanima može li se negdje kod nas nabaviti ovo i dal se da ona gljiva razmontirati kako je ovdje prikazano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je prikazano onda se može rastaviti, pitanje je samo da li se isplati jer pneumatski ventili nisu toliko skupi kao električni a i popravak može biti upitan, kao kad se koristi set za popravak tandem pumpe koji "drži vodu dok majstri odu" pa zato mislim da nema smisla se latit tog upitnog posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skužio sam da auto bolje radi kad je egr u funkciji,a ionak je riječ o autu za svaki dan bez ikakvih preinaka.bio je egr zatvoren i kad sam maknuo blendu neče se greka ugasiti motora.izbrie ju VCDS ali se vrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon micanja/blindiranja EGR-a treba se malo u softwareu poigrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je razlika kada se ugasi EGR?

Ima li auto više snage ili?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema vise snage ako je rijec o prethodno ispravno egr-u.

Da auto bolje radi s njim... cisto sumnjam al ajde :)

Ja sebi kad sam skidao usisnu ocistio sam šaku gareži a otvor usisne je bio manji za 1cm kad se zbroji 05mm naslaga okolo... a vidjao sam i puno puno gore zatvore :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilikom mapiranja auta dal vise izvuces snage ako ugasis ujedno i egr, nego kad ga samo mapiras i ostavis egr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo treba naucit kako radi egr... dakle on radi u samo nekim uvjetima a to nije bitno za mapiranje tj ti isp plinovi neidu u usis za vrijeme boost-a tako da je svejedno jel on il off... Bolje je off i ocistit usisnu i miran dozivota... (ako je puno km vjerovstno i usisni kanali u glavi imaju dobrih naslaga i tu nema dobrog posla dok se glava neskine)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivo, da te pitam, da li kod gasenja motora ako EGR nije u redu da se onako zatrese motor a trebao bi onak, kao odrezano se ugasit ili neki drugi dio utjece na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš klapnu na usisu koja odrađuje to tkz mekše gašenje barem na Sdi ima a mora bit i na tvom motoru.

Ja sam imao problema s tom klapnom pa smo ju eliminirali tj isključeno sve i otvorena je full stalno...

Ivo, da te pitam, da li kod gasenja motora ako EGR nije u redu da se onako zatrese motor a trebao bi onak, kao odrezano se ugasit ili neki drugi dio utjece na to?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, za tu klapnu sam čuo da ako ne zatvara/otvara kako treba da voli zatrest motor. Na duji kada sam gasio motor to je bilo kao odrezano i trzaj se nije osjetio ma ni cuk a pošto ne znam kako je kod PD motora rekoh da pitam, možda ne može biti isto jer su motori malo drugačiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti vidis cuk na duji kad su nosaci motora u banani. Hahaha masaza samo takva. A kad upali toliko lupi da se zabrines :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, za tu klapnu sam čuo da ako ne zatvara/otvara kako treba da voli zatrest motor. Na duji kada sam gasio motor to je bilo kao odrezano i trzaj se nije osjetio ma ni cuk a pošto ne znam kako je kod PD motora rekoh da pitam, možda ne može biti isto jer su motori malo drugačiji.

Kada se motor upali i radi na leru klapna je potpuno otvorena, prilikom davanja gasa ona se postepeno zatvara, ali cuo sam da i klapna moze za zapakne od velike kolicine garezi pa onda ne mozes da startujes motor a i ne cuje se onaj tipicni zvuk kada se zatvori klapna nakon sto ugasis motor,ali ti si cistio klapnu EGR ventila pa ne bi trebalo biti problema.A najcesci simptomi zacepljenog EGR ventila nemiran rad motora u praznom hodu,smanjena raspoloživa snaga motora,motor radi u Safe modu,povećana potrošnja goriva,povećana količina dima iz ispušnog sustava,Ispušni plinovi ulaze u prostor motora.

A ispod imas tutorijal gdje se zaglavljuje klapna EGR ventila i problem sa startovanjem motora.

https://www.youtube.com/watch?v=j5ON7Lr4fqM&feature=player_embedded

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo, ovdje lik nakon čišćenja radi adaptaciju EGR-a putem VCDS-a i mijenja parametre 32768 u 33768, može netko objasnit i da li je potrebno odraditi adaptaciju nakon čišćenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije potrebno al se ocito da nastimat njegov rad.... pa se smanji koliko se moze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno laićko pitanje, da li je dobro staviti EGR off na autu koji ima cca 20000km, znaci noviji auto star 3g.

Hvala

 

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje. Ovi sa puno km onda trebas granu cistit itd. A ti si jos svjez... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za adaptaciju cu vidjet, mozda podesim EGR koliko se moze.

 

Usisna grana ce doc na red kad se budu radili hidropodizaci, mozda slijedece godine pa oboje odradim samo moram vidjet ima li potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi podizace dirao? Ne budi lud ako nisu otisli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram susjeda pitat kada ga oslusne pa cemo vidjet ima li smisla ili odgodit do daljnjeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno laićko pitanje, da li je dobro staviti EGR off na autu koji ima cca 20000km, znaci noviji auto star 3g.

Hvala

 

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk

čekaaj 150 000 pa onda zatvaraj i skidaj usisnu itd... :) ako volis sarafat DA

Ako volis cist motor a mislis ga vozit jos dugo dugo... onda off ako moze a da nemoras offat dpf....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram susjeda pitat kada ga oslusne pa cemo vidjet ima li smisla ili odgodit do daljnjeg.

Susjed bi ti garant rekao to i kada su mjenjao kvacilo. Cuo si moj motor da je jedan hidropodizac poceo lupati i kako se cuje... kod tebe toga nema tako da nemoj nista dirati... Auto ti radi ko sat...

Mi cemo vjerojatno G4 odjaviti jer se ne vozi i ici kocnice srediti, usisnu ocistiti, egr blindirat, IC i crijeva pocistit i tako generalno ciscenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam bi to primjetio da se cuju hidropodizaci jer kada sam gledao onaj snimak sto si postavio prije i poslije zamjene seta kvacila,ma nista se ne cuje ni jedan hidropodizac da sam na tvom mjestu ja ne bih tu nista dirao jer to nije jeftin posao.A imas i na YouTubu tonu snimaka kada pocnu da lupaju hidropodizaci. ;-)

Link ispod zamjena hidropodizaca i bregaste osovine na G4 1.9 TDI ASV

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, dobro majstori.
Ništa dirat, samo dobro mazat i vozi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2