0
simest

podizac/el retrovizori

Recommended Posts

bok

radi se o touranu 2012

 

primjetio sam jednu cudnu stvar kod podizaca stakla s vozaceve strane. spustanje ide bez problema,ali kad ga hocu podici nekada dodje do trecine i vrati se nazad, slijedeci put do pola i vrati se nazad.

nakon toga moram ga drzati cijelo vrijeme da bi se podignuo.

nisam siguran ima li neki granicnik ili slicno kod podizaca sto sprejcava podizanje?

 

isto tako,ponekad kad zatvorim el retrovizore nece se otvoriti opet. onda moram 1-2 puta spustiti polugicu od njih na zatvaranje i opet na otvaranje da bi se otvorili.

 

da li se netko susretao s ovim problemima?

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam ovaj isti problem sa b6 i iato sa vozaceve strane,ostali su okej...sa podizacima, ali nisam nista resio :P ponekad mi okej radi, a ponekad krene navise i onda kao sto ti rece, spusti se...pa ga onda moram drzati sve vreme i onda je tad okej...Niti sam isao kod majstora...ver je nesto u tom motoru ato ih podize....I to nije samo kada ih podizem na prekidac unutra, nego i kad koristim kljuc(ono zadrzim 2-3 sekunde dugme za zakljucavanje)

Edited by Jovan97

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem na B6 I ja. Planiram rastaviti sve i podmazati vodilice i utore ali mislim da je problem jednostavno u preslabom motoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bok

radi se o touranu 2012

 

primjetio sam jednu cudnu stvar kod podizaca stakla s vozaceve strane. spustanje ide bez problema,ali kad ga hocu podici nekada dodje do trecine i vrati se nazad, slijedeci put do pola i vrati se nazad.

nakon toga moram ga drzati cijelo vrijeme da bi se podignuo.

nisam siguran ima li neki granicnik ili slicno kod podizaca sto sprejcava podizanje?

 

isto tako,ponekad kad zatvorim el retrovizore nece se otvoriti opet. onda moram 1-2 puta spustiti polugicu od njih na zatvaranje i opet na otvaranje da bi se otvorili.

 

da li se netko susretao s ovim problemima?

 

hvala

Podmaži gumene vodilice u kojima klizi staklo

silikonskim sprejem.

Nema graničnika radi na principu kad osjeti otpor

da otvara.

Električno preklapanje retrovizora je problem kod svih novih auta

uđe vlage i prljavštine spojevi oksidiraju...

treba ih rastaviti očistiti podmazati

i očistiti kontakte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam spricao tone i tone silikona u te procjepe ali nije bas pomoglo. Mislim da treba sve rastaviti i onda ocistiti makar ne znam da li ce u mom slucaju to pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se nanosi silikonski sprej? samo po onim vanjskim gumenim vodilicama ili rastaviti i oplatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ako ih rasturim, mogu da se oprostim i od vrata i od podizace :D :D glupo je svakako, al to mu je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma spricas ko da nema sutra tamo gdje prozor izlazi iz vrata na rubovima ali kazem, nije to nesto spretno rijesenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve vodilice sam prošle godine podmazao, ne treba pretjerivat jer ako ne pomaže da se sve ne zašprica bez veze ali svakako pokušat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači da je podizač pri kraju

sajla se iscupka i onda stvara otpor, pa on registrira ko zapreku

može tako trajati, a može sutra crkniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na mk6 isto ponekada zna kad podižem staklo stati i krenuti dolje, silikonski sprej pomaže veselije malo to sve radi ali problem je ostao mislim dogodilo mi se u 2 godine 3 ili 4 puta sad ni sam neznam dal poludio motorić ili neki problem...

U uputama od auta nisam nasao dali ima rijesenje kakvo ako ostane otvoren prozor kako se zatvori? ima neka fora?

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se nanosi silikonski sprej? samo po onim vanjskim gumenim vodilicama ili rastaviti i oplatu?

Spustiš staklo i u gumene vodilice špricaš sa cjevćicom

nema potrebe za skidanjem i rastavljanjem.

 

znači da je podizač pri kraju

sajla se iscupka i onda stvara otpor, pa on registrira ko zapreku

može tako trajati, a može sutra crkniti

uvijek je do toga

motori traju i rijetko kad da je do njega

 

Meni na mk6 isto ponekada zna kad podižem staklo stati i krenuti dolje, silikonski sprej pomaže veselije malo to sve radi ali problem je ostao mislim dogodilo mi se u 2 godine 3 ili 4 puta sad ni sam neznam dal poludio motorić ili neki problem...

U uputama od auta nisam nasao dali ima rijesenje kakvo ako ostane otvoren prozor kako se zatvori? ima neka fora?

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

to treba kao brave i cilindre podmazivati

makar jednom godišnje.

Ako staklo ostane skroz dole onda je saila pukla

staklo se rukoma podigne

i za prvu ruku između gume tapecirunga i stakla

potkajlaš sa strugalicom za led

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda treba rastaviti

saila, klizač ili vodilica je oštećena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene da, obje strane treba rastaviti i ocistiti ali kao sto rekoh postoji i realna sansa da je jednostavno motoric oslabio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0