0
spuco

jetta 1 ls coupe

Recommended Posts

jos jedan projekt u nizu koji vec traje

nabavljena je slucajno kad sam bio u prijatelja i isao iza kuce koju je novu nacinio gledo par auta koje ima i prolazim kraj jette i skontam da je 3 vrata i tu pocinje pregovori nagovarao sam ga godinu dana da je rijesi i uspio

a cijela prica je od drugog dobrog prijatelja je tetka vozila koja je uvedena davno iz njemacke i vozila dok nije nabavila novije vozilo a jettu parkirala i dosta je stala neregana na parkingu i ovaj prijatelj je uzeo radi zadnjeg mosta s balans stagom doveo doma i parkiro i nije micana cca 5godina

i tu je dosla u moje ruke ali bio je problem jetta je dovezena kad mu kuca nije bila nacinjena ali sreca u nesreci sto postoji put koziji koji nije ciscen odavno dosao sam s kosilicom i dva dana cistio prolaz da je mozemo izvuc do gornjeg puta i naravno jedino je bagerom mogli izvuc

malo od jette

jetta 1 ls

motor 1,5 a u njemu je bio 1,8

1981g

plava unutrasnjost

ima dosta hrde ali zdrav je oko mosta prednjih lafeta i mulde su zdrave

bntCOv5.jpgX6TUi6E.jpgPlq1xVk.jpg6ZoPffV.jpgcVKvYQU.jpgC283Uhc.jpg5x4dzCk.jpgMMJDMd3.jpgBwviXsV.jpgo8ja4dc.jpghPdkvhe.jpgXD94kYN.jpgy7LVMqS.jpgo4r0StK.jpgJNULSDW.jpg0PngtHN.jpglzLrcZC.jpg

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95534-jetta-1-ls-coupe/

i sutra dan sam odma nabavio jos jednu za donora i palo pranje prvi put u dosta godina

Aihq84t.jpgohPtFJM.jpgZf1Jqyp.jpgK9dIltL.jpgi7qLF2q.jpg4WY8yiF.jpgrBnLFnR.jpgVeWilIc.jpg9xBer9d.jpgR9gc6IG.jpg

Edited by spuco

evo malo radova i auto sam uspio upalit i zacudo radi dok neptrosi gorivo iz boce :)

y3INiYS.jpg55avPpm.jpgiu8xSiL.jpgLXcEitW.jpgQSQP2fv.jpgxKMn356.jpgDodJdEd.jpg5jpv3VJ.jpg36eoBzX.jpg35kZdL4.jpgOzSpRgH.jpgGYYEKD2.jpgCEVrNX8.jpgU3ALfnd.jpg0vQR1ws.jpgK5iqGDI.jpg6hhl1WD.jpgE06FahG.jpg6jTwqx0.jpgWErRTVR.jpgr8kgDCo.jpg70CD5t4.jpglDzhB3M.jpgaV6ZCEc.jpgoptlaHD.jpgIuqGDZ8.jpgCMzBhUC.jpg6HoQfcV.jpgRtOEUaC.jpgo2sYx41.jpgR9D54fI.jpgihIXiGI.jpgHVgZnPD.jpgjeOJnS2.jpgubeUy1w.jpgu4q8ijT.jpgGjV87kK.jpgFpwxaUE.jpg79JbhJc.jpg

To će biti prava stvar kad se zavri

moze kluc

pola brojeva je zahrdalo i vise mi se nije dalo vodit rat s pp brojevima

zapocet je drugi projekt jetta posla na vjecna lovista

Edited by spuco

0