1 1
RenatoZG

Iskljucenje maglenki....

Recommended Posts

Pozz.

Polo 6r 2012. god.

Znaci cim dam kontakt upale se maglenke, prekidac je na 0. Pokusao sam preko vcdsa ugasit taj drl, parking lights ali one i dalje ostaju upaljene. Aktivirao sam da se pale kad se ukljuci zmigavac i kad se okrece volan ali nista ne radi jer su one uvijek upaljene... znali netko kako bi se to dalio rijesiti ? Napominjem da auto nema senzor za kisu/svijetlo ako ima veze.... ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negdje je vjerovatno u VCDSU dobro skodirano :D ako nije prekidač brickan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuzim se previse u vw, auto imam tjedan dana haha..

Gdje je brikano i kako da to "odbrikam" ?

Ne kuzim zasto uopce brikaju ako postoji kompjuter kojim se moze to sve kontrolirati haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to ona shema sa drzavom u kojoj se koristi, neznam kako bi objasnio, drugacije su kodirana svjetla za canadu drugacije za eu itd. Sigurno se ti neko iskusniji vise objasnit o tome

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuzim se previse u vw, auto imam tjedan dana haha..

Gdje je brikano i kako da to "odbrikam" ?

Ne kuzim zasto uopce brikaju ako postoji kompjuter kojim se moze to sve kontrolirati haha

Dakle nisi prvi vlasnik pa tko zna sto je prijasnji vlasnik radio, htio je da mu gore maglenke i lokalni meho mu je na samom salteru prespojio zice. Ne tvrdim da je tako nego samo ukazujem na tu, potpuno mogucu, situaciju.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po diagnostici je namjesteno na rest of the world.

Auto sam uveo iz francuske.. haha

Sad kako je standard postavka za hr s obzirom da nema cro u izborniku nezz.. ima njemacka, ali to mi isto nije jasno zasto s obzirom da je i ona u eu... gledao sam malo na ytu kako su neki na policima otpajali te neke zice s prekidaca ali njima su gorila kratka svjetla ne maglenke..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1