0
No turbo no fun

VW Golf 5 GTI problem nakon punjenja klime

Recommended Posts

pozdrav

dakle imam problem na g5 gti sa klimo u srijedu sam natocio klimu u servisu za klime sve je bilo ispravno i bas je dobro hladio sve 5 bilo...sutra dan klima ne radi vise...kada ukljucim ECOM puše normalni zrak kada iskljucim ECON znaci upali se klima i puse topli zrak ali su oba dvije strane na LOW i trebao bi da hladi...te sam odvezao ponovo u servis za klimu i tamo su mi provjerili da nije plin od klime iscurio i narvno plin je jos uvijek tu nigdje nema da ispusta ali auto nece da hladi...i danas mi nece uopce da upali klima kompresor ...dali je netko od vas imao slican problem..hvala unaprijed na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze bit klapna...provjeri kablove da se nisu slucajno otkopcali jer se to meni desilo,a isti simptomi su se pojavili. U najgorem slucaju riknuo kompresor,ali ne vjerujem u taj kvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako klima servis nije nista rekao... koliki su tlakovi sistema?

Nadji nekoga sa vcds... i tu se da iscitat dovoljno stvari za vidit jel kompressor il ne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu rekli su da je kompresor riknuo bez da su ga spojili na vcds sto me iznenadilo a jos me vise iznenadilo kad su mi rekli da je kompresor 7000kn i zbog toga sam posumnjao da me lazu..te sam se ovdje obratio...samo su prokopcali co2 flasu i gledali dali ce tlak izgubit ..te nakon sto su vidjeli da nigdje tlak ne gubi odmah su rekli klima kompresor bez ikakve dileme i beez spajanja na dijagnostiku...jel ima neki osigurac da provjerim da nije izgorio..gledao sam u knjigi od vozila tamo ne stoji nista u vezi klime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj kompresor repariran s garancijom ugradnjom 1500kn u Draganiću neznam di su dosli do cifre od 7tk taman i da novi kupis sve bi te max 4tk doslo mozda sam puno rekao...

Neki super majstori a opet nemora biti do njih samo se poklopilo samo punjenje i mozda stvarno pokleknuo kompresor a onaj presostat il kak se zove mozda samo on neda upaliti ....

trazi drugo misljenje...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su spojili crijeva za punjenje i gledali dali pusta gdje klima odmah su mogli i provjeriti radi li komoresor. Jer pri paljenju komresora tlakovi odredjeni padaju.

Nek me netko ispravi ako sam u krivu ali mislim da se komoresor može i ubiti ako se prevelika količina plina stavi u sistem ili jeli stavljamo ulje za pokazivanje itd. čini mi se da su ti majstori neki pekari i ne znaju bas svoj posao.

Nekako ne mogu vjerovati da ti se to dogodilo bas nakon punjenja... prevelika slučajnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ima problem sa ventilom. Kompresor nebi radia 10 min pa se upali pa opet ugasi.

I isto bi mi u roku uru -dvi izbacilo plin jer je i killer od klime pusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze bit klapna...provjeri kablove da se nisu slucajno otkopcali jer se to meni desilo,a isti simptomi su se pojavili. U najgorem slucaju riknuo kompresor,ali ne vjerujem u taj kvar.

Zar nije ak je klapna da bi barem onda trebo ukljucit kompresor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem i sam imam malo radi malo ne i u voznji čas se preznojiš jer ne puše hladno pa opet na tren puše full hladno i sad više ne hladi nikako tj uopce ne pali kompresor dali ti bio skup kvar taj ventil?

Ja sam ima problem sa ventilom. Kompresor nebi radia 10 min pa se upali pa opet ugasi.

I isto bi mi u roku uru -dvi izbacilo plin jer je i killer od klime pusta.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao sam ventile ako mislimo na one preko kojih se plin ubacuje ali to je manji izdatak naspram kompresora pa ako su ventili a kod mene ih ima dva onda plati misu, :) ak je kompresor, e onda je malo veći trošak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0