1 1
turtle

Auspuh kvar ili?

Recommended Posts

Pozdrav, auto koje imam je passat b7 2013 2.0 tdi 140ks i neki dan sam vidio da bi ti modeli trebali imati 2 auspuha i tubu onu is koje auspuh izlazi. Ono sto ja imam je https://imgur.com/a/v6xXAfL

 

Da li je to ok? Auto radi ok nemam iskustva pa me zanima vase misljenje? Ako sam nesto pogresno objasnio pokusat cu bolje objasnit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto imam dvije cijevi na mom 2.0tdi i isto to vidim prvi put tako

 

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je nesto kemijano. Vidi se i da je rupa na braniku za dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ne znam zasto nema onu siru tubu iz koje inace izlaze cujevi za auspuh? Auto je bio na servisu prije kupovanja i rekli su da je ok. Ako ne znate na koju tubu mislim da vam stavim neku sliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je sninio zadnni lonac i zavario cijev

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je sninio zadnni lonac i zavario cijev

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Upravo tako...

 

H0iMYxI.jpg

 

5VM3uH7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 10 mj. 2012 kod tdi 140 ks ide tvornicki 1 izlaz, tako da je to orginal tako. ( porazmjeva se da ima zadnji lonac )

Edited by G-Unit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji lonac nema ali be vidim da mu smeta za rad, hvala na odgovorima kad stignem odvest cu ga u vw servis da mi oni kazu misljenje pa cu postavit

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 ne postoji sa jednom cijevi, nebitna je godina, passat b7 golf 6 golf 7 svaki 2.0 i onaj od 110ks ima dvije cijevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vidio na skodama i passatima jednu cijev, bez lonca. Pretpostavio sam da je netko prckao nesto, nisam 100% siguran. Radilo se o autima iz svedske koji su bili iskljucivo za izvoz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 ne postoji sa jednom cijevi, nebitna je godina, passat b7 golf 6 golf 7 svaki 2.0 i onaj od 110ks ima dvije cijevi

Nije istina. A3 i passat 2012/13 sa 2.0 motorom 136/140 ks su sa jednim izlazom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli branik isti za 1 i 2 izlaza, na slici se vidi da je rupa u braniku sira da mogu dvi cijevi

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije istina. A3 i passat 2012/13 sa 2.0 motorom 136/140 ks su sa jednim izlazom.

A3 da ali passata jos nisam vidio 2.0 da ima jedan izlaz. (Jedino 4motion ali on ima sa svake strane jedan).

Susjed ima 2013 2.0 i ima 2 cijevi, znam jel probavali smo stavit original nastavak sa golfa 6 2.0.

A i pogledaj po oglasima slike sa 2.0 motorom i svaki ima 2

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

A3 da ali passata jos nisam vidio 2.0 da ima jedan izlaz. (Jedino 4motion ali on ima sa svake strane jedan).

Susjed ima 2013 2.0 i ima 2 cijevi, znam jel probavali smo stavit original nastavak sa golfa 6 2.0.

A i pogledaj po oglasima slike sa 2.0 motorom i svaki ima 2

Ima i passat i audi, prijatelj mi ima audi a3 2012 ( belgisko trziste 136 ks ) 1 izlaz. Drugi prijatelj se bavi prodajom auta i na njegovom placu ima par passata sa 1 izlazom, tako da je info provjerena 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas vidio jedan. Htio slikati ali ode, isto jedna cijev

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje je taj plac...volio bi to vidjeti?!

Još nisam vidio 2.0 TDI sa jednom cijevi, moj passat je 2013. ima 2 cijevi, a i na braniku je otvor za 2 cijevi što mi je malo čudno..

 

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Edited by kruno.emedi

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1