3 3
shaggy_precko

Zadnja kociona celjust Octavia 1Z3

Recommended Posts

Jucer sam stavljao nove diskove zajedno sa plocicama i kada sam skinuo celjust nisam uspio "vratiti" na nulu da ubacim nove plocice kako su mi stare istrosene .

Koristio sam isto tako alat (presa,stega) koja to okrece i vraca. medutim bez pomaka . Cak sam otvorio onaj saraf na kojem se prozracuje cilindar i nula bodova.

Kako sam nakon toga isao probat upalit auto i stisnut kocnicu u nadi da ce biti nekakav pomak. Cilindar je samo vise izasao i vise mi ne stane ta takozvana presa mala da ga probam nagurati.

Koje su vase preporuke ? da skinem kompletnu celjust i dam ju reparirati ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što ti drugo preostaje?

Ako nije išao znači da je korozija vjerojatno malo uhvatila klipić ili si imao krivi alat jer ima i sa lijevim i desnim navojem taj komplet alata ali dobro to si proučio vjerojatno kad si se sam uhvatio tog posla.

Repariraš i miran jer i tak je pitanje vremena kad bi ručna počela zezati ovako riješiš se briga s reparacijom...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesmje se puno stezat.. samo malo i vrtit u desno... cak brzina vrtnje nije ni bitna koliko konstantno lagano guranje cilindra.....

Nema druge nego ces morat dat vag mestru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jucer bas mijenjao na altei stražnje. Sa onim klijetima za piganje žice koje naprijed spice imaju sam tiskao i vrtio klip. I stvarno treba biti uporan i ide..i paziti da usput ne podrapas gumicu na klipu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam celjust i dao reparirati kod decka u dubravi Iso Basis . Radio mi je vec jednom celjust i zadovoljan sam .decku sam dovezao ujutro u pola 9 i vec u 11 me nazvao da je gotovo. prefarbao i sve, i sada je kao nova. sada kada povucem rucnu mali se zakopa :grrr:grrr .

Majstor mi je jos izao sao u sesusret i posudio kljesta da stisnem "lajtung" d ami ulje ne curi po parkingu kako nisam bas bio siguran da vozim auto bez plocica i svega.

Jedno pitanje za vas koji ste radili vec odzracivanje kocnica. Koji je pravili X za to ? prvo idem prednji desni,zadnji lijevi i onda prednji lijevi i zadnji desni ? Ili to nema veze ?

odzracivao sam po tom pravilu i malo su mi jos mekane odnosno propada mi papucia nije da ostane na mjestu kad stisnem i drzim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreces uvijek od kotaca koji je najdalje udaljen od glavnog kocionog cilindra pa prema najblizem...ZD,ZL,PD,PL...

 

Bentley manual za mk2

 

2018-06-18_114353tkjhq.png

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako me engleski dobro sluzi trebam krenut ZD,ZL pa PD,PL ?

Trebam samo naci kandidata da sjedne i da stisce kocnicu :) dok ja otpustam "ventil" na celjusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3