1 1
Mexs

2.5 TDI V6 150KS - Iskustva

Recommended Posts

Pozdrav svima, zanima me da li je neko ima iskustva sa ovim motorom, citao sam da dosta ljudi savjetu da se bjezi od njega i da je problem,

zanima me konkretna iskustva ili se vecina toga svodi na rekla kazala ? Rijec je konkretno o modelu passat 5+ 2.5 TDI 150KS, manuelni mjenjac.

Edited by Mexs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise minusa nego pluseva bolje ti je ganjat 1.9 130ks taj nema smrti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno mi je da je potrošnja znatno veća kao i da je skuplji za održavati, ali zanima me da li je bas toliko problematican sa ovim motorom, odnosno da li stvarno stradaju bregaste, pumpe i sl tako cesto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bas oces 2.5 uzmi od 180 ks taj ima manje problema od 150.155. 163 ks.I da motor je problematican nema sta mu ne odlazi iz cista mira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i 2.0 TDI BHW (100kw-136ps) ali to je rijetkost,dolazio je na zadnjim serijama Passata B5.5.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam vec u dogovoru ovaj 2.5 TDI nisam u potrazi za iskljucivo tim motorom vec kao sto rekoh imam ponudu, zato me zanima da li su zaista tako se lose pokazali motori ili su to vise "price", nisam imao priliku cuti iz prve ruke nekoga ko je vozio zato me najvise zanima.

Edited by Mexs

Share this post


Link to post
Share on other sites

2,5 V6 TDI trosi puno,ali ako imas love da sipas slobodno idi na 2,5 V6 ocekuj potrosnju po gradu oko 10L, ali za nijansu bolje ide od 1.9 TDI 130PS.

Odrzavanje 2,5 V6 je skuplje,tezi su motori i ovjes cesce odlazi,imaju problema sa bosch pumpom,itd..Ja bih uzeo ovaj od 130PS pa ako ti je malo to cipujes ga.

 

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvario se ne kvario uzmi u obzir da je servis i mali i veliki svakako skuplji u odnosu na 4 cilindrasa,10-12 litara trosi + skup ovjes ofc ako hoces nesto kvalitetno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako slusam komentare kolega za taj motor pa ja kao da umjesto njega vozim 1.0 benzinac Moje osobno iskustvo nakon 6 godina imanja istog su ovakve ovo za ovjes su gluposti nakon predjenih 110000 km na satu trenutno 285 000 km promjenio 2 slusalice i jedno rame stime da je auto na podu i 18 gore , veliki servis 4000 kn conti set sa svim spanerima , potrosnja 8.5 lit grad otvorena 7 , motor nikad otvaran potrosi pola litra ulja na 15000km , dalje kvarovi popravljena elektronika bosch pumpe 1500 kn , promjenjena elektronika abs 300 kn (to ista stvar da je i 1.9 ) tako da ja osobno stvarno ne znam kolege kad pricaju za ovjes motor o cem pricaju poznato je da im boljka bregaste ja za sad stim nemam problema mozda malo km nije mi namjera nagovarat ili tak nesto samo kad procitam ovakve stvari o tom motoru u passatu ja stvarno ne znam o cem pricaju mozda su kolege na neke istrosene primjerke naletili ili samo pisu ono sto naculi ja osobno mozda srecom nemam takva iskustva . Ne mazem 1.9 bolji izbor manja potrosnja jeftiniji za odrzavanje ali daleko da je svaki savrsen i bez kvarova? Mozda neki kolega napise kakva sunjega iskustva s tim motorom sa 300 000 km. Sory za duzi post ja samo iskreno prenio osobno iskustvo nakon 6 godina voznje istog.

 

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Kvario se ne kvario uzmi u obzir da je servis i mali i veliki svakako skuplji u odnosu na 4 cilindrasa,10-12 litara trosi + skup ovjes ofc ako hoces nesto kvalitetno

To u kamionu taj motor pa trosi 12?

 

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto sam veliki servis je skuplji za razliku od 130 konja,i vozim takvog od 130 konja sa 400tkm+ km i naravno da ima ulaganja,jer i godisnje napravim od 55 do 60 tis km

A sto se tice ovjesa nisam mislio iskljucivo na taj 2.5 nego opcenito za passat 3bg,godisnje bar 2 seta izmjenim sto i nije bas jeftino,ramena + eventualno amortizeri

I ne kazem da je 2.5 go*no nego mozda malo skuplji za odrzavat za razliku pd a 101 ili 130 ovisno o stanju auta

Da,u kamionu je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav to set ramena stavljaš ako ih mjenjaš dva puta godišnje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto sam veliki servis je skuplji za razliku od 130 konja,i vozim takvog od 130 konja sa 400tkm+ km i naravno da ima ulaganja,jer i godisnje napravim od 55 do 60 tis km

A sto se tice ovjesa nisam mislio iskljucivo na taj 2.5 nego opcenito za passat 3bg,godisnje bar 2 seta izmjenim sto i nije bas jeftino,ramena + eventualno amortizeri

I ne kazem da je 2.5 go*no nego mozda malo skuplji za odrzavat za razliku pd a 101 ili 130 ovisno o stanju auta

Da,u kamionu je ;)

Po tome treba uzeti golf 2 naj jeftiniji i najpouzdaniji

 

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tome treba uzeti golf 2 naj jeftiniji i najpouzdaniji

 

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

pa nego sta,hebes sestakr i 2.5 i 3.0

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nego sta,hebes sestakr i 2.5 i 3.0

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ha ha ma fuckas ove sve moderne s kompjuterima pdfima i ostalim glupostima cista mehanika i dok karoca izdrzi

 

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zato sam i postavio temu,odnosno da cujem iskustva od prve ruke, dosta sam se naslusao prica ali uglavnom to na kraju zavrsi sa tim da isti ti koji komentarisu nisu nikada posjedovali navedeni model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle dosta ljudi koji posjeduju taj auto mozda sami sebi ne zele priznati da je zajeb.

Evo ja za svoj auto kažem kako je neide nikako ljen a drugi se kunu kak je to ok i sasvim solidno i neznam ni sam što sve ne.

Nećeš ništa pametno čuti kao i kad se komentira potrošnja....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle dosta ljudi koji posjeduju taj auto mozda sami sebi ne zele priznati da je zajeb.

Evo ja za svoj auto kažem kako je neide nikako ljen a drugi se kunu kak je to ok i sasvim solidno i neznam ni sam što sve ne.

Nećeš ništa pametno čuti kao i kad se komentira potrošnja....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Sve stoji, samo ako netko nije imao jači auto ovo mu je sasvim solidno.

Kad npr. godinama vozis sdi i onda sjednes u 1.6 75kw imas osjecaj da leti, a s druge strane ako si vozio neki jači auto onda ti ovo neide nikako.

 

Da se vratimo na temu,

Taj motor ima svojih mana ali ako je uredno odžavan bude to ok.

Samo treba uzeti u obzir da je održavanje skuplje i što god da ti ode na motoru cifra je poprilična.

 

Što se ovjesa tiče imam dva passata jedan je 74kw sa 280 i nešto tisuća, a drugi 96kw sa 270 i nešto tisuća i na oba je originalni ovjes, na ovom 96kw mjenjano jedno gornje rame, ostala odlična.

Kad mjenjaš ovjes staviš kvalitetan i vozi opet bez brige, ovo za 1000kn kompletan ovjes, od toga ništa, ako izdrži godinu dana možeš biti sretan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve zavisi to sta si reka ako je auto odrzavan,evo primjer,imam do posla u jednom pravcu 80km i nazad ista stvar,od tih 160km ceste jedno 60,70 je katastrofa tio ne tio moram tuda,da je npr autocesta drzalo bi to vise

Frend na audi a6 se hvali kako on vec 70tkm nije dirao ovjes i da je njemu super a sve klapa i lupeta,i bilo ko,ko pita kakav je ovjes on ce rec odlican ne diram nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zato sam i postavio temu,odnosno da cujem iskustva od prve ruke, dosta sam se naslusao prica ali uglavnom to na kraju zavrsi sa tim da isti ti koji komentarisu nisu nikada posjedovali navedeni model.

Upravo to vecina njih nije imala isti vec po pricama govore koliko skuzio od svih ovdje jedino ja v6 vozim

 

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1