1 1
DeMit 0906M

KW GEWINDE - HELP

Recommended Posts

Pisao sam u postu gdje dam tražio auto ali evo ovdje cu pa molim zaista nekoga da pomogne jer se ne razumijem u gewinde i ovjes. Dakle kupio sam mk6 GTD.. imam na njemu Gewinde KW, cetrifikate i sve potrebne papire (vozilo je iz uvoza valjda cu moci registrirati u njemackoj je sve atestirano i upisano u prometni), budem pogledao koji je model..

 

Problem je sto mi se užasno ne sviđa tvrdoca auta, pretvrdo je i volio bih mekše kao sto je bilo na Eibach Sportline oprugama primjer.

Samom time je tvrdo jer je zakucan dolje na 19” i na njemu su gume 215/35/19 jer da je 225 vidljivo je da bi strugalo iza..

Pa neznam sta da radim.. uzeo bih 225/40/19 i malo ga podigao ako ce biti mekši, al da ne bacam novce gume su sad na njemu novcate.. saljem par slika a vcrs i papire da se vidi koji je model tocno Kw..

c2d420c43f4092b3a8fa77c1c52e7e22.jpg

cc22d8fc34f643578e18cca7fd6eefd5.jpg

0e19ab293ceef50eca52aca978133410.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jos treba spustit :)

Auto izgleda super...na tvrdocu se naviknes :)

Ali posto si tamo pisao da je sve kvalitetno na autu vjerojatno su i neke dobre gewe sa stelanjem tvrdoce pa mozda imas srece ;)

Nadam se sa imas stelanje jer steta je dirat po ovom autu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jos treba spustit :)

Auto izgleda super...na tvrdocu se naviknes :)

Ali posto si tamo pisao da je sve kvalitetno na autu vjerojatno su i neke dobre gewe sa stelanjem tvrdoce pa mozda imas srece ;)

Nadam se sa imas stelanje jer steta je dirat po ovom autu :)

:care :care :care :care :lol2

Pravi odgovor

 

Vidi u papirima da nije mozda KW V2 pa bi trebao imati stelanje tvrdoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

:care :care :care :care :lol2

Pravi odgovor

 

Vidi u papirima da nije mozda KW V2 pa bi trebao imati stelanje tvrdoce

Nije... V1.... nema za tvrdocu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvih 225/40/19 to ce izgledat kao traktor...

 

Ili mjenja za neke druge ili se navikni, meni su odlicne bile Eibach gewinde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj stavit 225/35 mada nece bas puno pomoc

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftinije rijesenje ti je podigni auto 1 cm i stavi gume 225/35.i obavezno gume goodyear asyy3.koje su neusporedivo udobnije od bilo kojih drugih guma govorim iz iskustva.A ovo za sirinu gume pa lud covik bi primjetija da ista sirina je pun k....udonija na 7j nego na 8.ili 235 na 8j je udobnija nego 215 na 8j.Drugo skuplje rijesenje ti je sportline opruge +amort.i goodyear gume.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftinije rijesenje ti je podigni auto 1 cm i stavi gume 225/35.i obavezno gume goodyear asyy3.koje su neusporedivo udobnije od bilo kojih drugih guma govorim iz iskustva.A ovo za sirinu gume pa lud covik bi primjetija da ista sirina je pun k....udonija na 7j nego na 8.ili 235 na 8j je udobnija nego 215 na 8j.Drugo skuplje rijesenje ti je sportline opruge +amort.i goodyear gume.pozz

Sve je to meni jasno i hvala na info mene iskreno jebe sto su felge 8,5j.. ravne skroz sa blatobranima.. 8a345e457afcddc53d64b56c255ff58f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji ET?

 

A da prodas felge i kupis druge? Meni su moje Ultraleggera previse strsale van i nisam imao izbora nego ih prodati.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav. da ne otvaram novu temu možda mi možete pomoći. žalim staviti na passata vr6, 96 godina međulinija sportske opruge.. pašu li sa golfa 3 ili nekog drugog auta? hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pasu sa golfa zbog nosivosti. Najjeftinije su ti TA TECHNIX opruge.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1