0
Jole112

Koje Alu felge na golf 6 TDI ?

Recommended Posts

Nije svejedno da li imaju 5-6-10 krakova i gume imam 205 -55 R16 ! A vidim felge su razlicitih dimenzija i sirina !
ENZO
dimenzije, ET:
R16/6.5", 5 × 112, 50
ENZO W
dimenzije, ET:
R16/7", 5 × 112, 35

DEZENT RE
dimenzije, ET:
R16/7", 5 × 112, 45

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et oko 45 uzmi

Jot je ok od svih kao i dimenzije guma

A 16 coli meni ni jedne ne stoje dobro na mk6 hahaha

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je cista ludost bacat novce na 16 felge i to jos replike made in bosna ili kina.za manje novaca kupis original 17ke sta su isle na golfa vi highline i ze mu stoje bombaa..

Po meni je cista ludost bacat novce na 16 felge i to jos replike made in bosna ili kina.za manje novaca kupis original polovne 17ke sta su isle na golfa vi highline i te mu stoje bombaa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se 16 tice. Bolje uloziti malo vise i staviti 17 ke

 

Replike su ti isto ok. 16 cola se nadje ljepsih nego tih dotz i to .to mi je vise za timu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et oko 45 uzmi

Jot je ok od svih kao i dimenzije guma

A 16 coli meni ni jedne ne stoje dobro na mk6 hahaha

Sta znaci ako mi je felga 7 ET 50 ili 7 ET 40 veci i manji ET prema kud ide tocak *?Bojim se da mi nece negdje strugat znaci 7 ET 45 bi bilo OK za golf 6 sa obicnim ovjesima ? Ili 6,5 ET 45?

Ma kupio bi polovne felge ali traze od 850 pa nadalje a pod upitnikom kakve su i da li su ravne i nisu udarene !

 

Ahh po pitanju 17 " imam sad nove gume 16 " pa mi se nikako neda to mjenjati !

 

Hvaloa!

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manji ET felga vise viri van, veci ET felga je vise uvucena. Oba ekstrema nose svoje probleme. Ili ce virti van blatobrana ili ce lupiti u amortizer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0