0
micho41

Polo 1.2 Family TSI 2017 procjena

Recommended Posts

Zanima me otprilike koliko se može realno dobiti kuna za u naslovu naveden auto?

2017 godina, manje od 7k km, 66kw, kožni volan i mjenjač, naslon za ruku...bmt family model, u savršenom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

čak toliko? s toliko malo km?

koliko bi to onda realno prošlo na prodaji, 90k hrk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači vozilo plaćeno 110k izgubi s 7k km preko 30k kn u godini dana... strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Nazalost.

Kad sam imao Polo, prije G7, 3 god star, Rabbit oprema, 30 TKm, kao nov, nikad udaran, nove gume...u VW-u je procijenjen na 60 K Kn.

Isto je nov placen 110 K kn. I svi redovni servisi napravljeni kod njih u VW-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

katastrofa... gubitak u 1. godini znači preko 30k kn, a u drugoj još 10k... sljedeći auto u mom životu sigurno neće biti vw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto mislis da drugim markama raste cijena nakon sto ih kupis?? vw cak i drzi cijenu za razliku od nekih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tim malim autima kod nas jako pada cijena...

 

Vani su mali auti punoskuplji, ja sam gledao recimo Polo kao moj 9n3, kod nas cijene oko 3-4k , a vani ih je nemoguce naci po toj cijeni, isto i 6r...

 

Svi gube cijenu jako

 

 

Evo ti samo primjer kako auti gube cijenu, ovo prodaje prijatelj, auto kao iz ducana, nema tockicu na sebi, sve kako treba biti, a prodaje se i prodaje...

 

Za 2 godine 15-ak k popuseno...

 

 

https://www.njuskalo.hr/auti/golf-7-2.0-tdi-150ks-highline-koza-40tkm-jamstvo-oglas-25546498

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

katastrofa... gubitak u 1. godini znači preko 30k kn, a u drugoj jo 10k... sljedeći auto u mom životu sigurno neće biti vw...

Lol, pa novi auto se kupuje ako imas para i koji god kupis ces ispusiti jos i vise. Ja osobno nebi nikad kupio novi auto da imam ne znam koliko para. Evo ovaj golf post iznad vozio prekjucer, auto nov a u skoro pola cijene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kupuje novi auto mora bit spreman na veliki gubitak vridnosti, to je uvik tako bilo. Kod svega je tako, a u autoindustriji je posebno naglašeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.. pa pogledaj evo usporedba Golf MK7 ED40.. bio ti je novi osnovni 1.6 TDI u Edition 40 oko 183tkn.. godinu dana nakon 140 tkn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0