1 1
Bora_2000

Vw Bora - lapice se pale i klima se ugasila

Recommended Posts

Znaci ovako ja idem na posao kao i svaki radi dan kad odjendom - bozic.

Pola lampica se upalilo - ulje, potrošene kočione čeljusti i jos lampica ili dvije k tome jos su se brojke od uk. pređenih km. nestale sa ekrana kao i one od sata (00:00)

Crklo sve osim obrtaljke znaci cak i brzinomjer.

I ja ugasim auto, nesto zasmrdi, pokusam upalit, upali i ugasi se odma

Dobro, zovem starog nek me odveze na posao i rijesi sa autom

Oni skinuli kleme i stavili ih nazad, komp se restartirao

Auto opet radi normlano.

Danas opet ja na posao i upalim ga i nesto se zadimi ispod haube, ugasim ga i dignem haubu

Kod suvozacevog fara se nesto diimilo al se ne vidi sta jer je to vjerovatno dolje..

Uglavnom auto sad radi ali klima mi se uopce ne upali,a prije nekih 2 mj su mi osiguraci klime, a sad su uredu e dal jel ta klima jebe sve te lampice i tog "kompjutera" ili su to dva razlicita problema...

Pokusat cu ga jos sutra ujutro upalit da vidit sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod kljuca, ali mislim da nije to problem pošto sad sve normalno radi osim klime i sa org kljucem i sa zamjenskim

Edited by Bora_2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokušaj sam locirati ovo što navodiš da smrdi, čim dimi mora nešto strugat a sad valjda će drugi imat neku ideju što bi moglo bit. Što nisi rekao ovim majstorima da odmah pogledaju što struže kad je auto bio kod njih, klemu dolje pa natrag, nije baš neki posao jel. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osigurač na akumulatoru u onoj kutiji. On kad pregori zadimi se a obično zna zezati modul klime ispod lijevog prednjeg fara

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1