1 1
Maralda Bikacho

Passat 1.9 tdi 96kw 01’ trokira

Recommended Posts

Imao sam isti problem,diagnostika izbacivala gresku na prvom cilindru...citao tu po forumu i budala slusao i potrosio sigurno petstotinjak kuna na kojekakve liqvi molie i slicne aditive al od toga pomoci nije bilo,500kn plolovna dizna i vidi cuda,problem nestao

kad svako piše svašta, zato sve manje posjećujem forum

nikakvi aditivi diznama ne mogu pomoći

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na

 

kad svako piše svašta, zato sve manje posjećujem forum

nikakvi aditivi diznama ne mogu pomoći

 

Nadam se da to ne znaci kako je fejs bolji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da izvjestim da se stanje nije promijenilo već drasticno pogorsalo.Nezagrijan trokira konstantno...pritiskom papucice gasa auto se trese i imam osjecaj da ce se masina razletit...kao da mu ne radi cilindar ili dva. Danas je tresao ko lud...crkao tijekom vožnje...nije za vozit! Stanem,ugasim ga,upalim i sve u redu kao da nista nije bilo. Dogovorio majstora za iduci ponedjeljak jer ima guzvu. Smijem li se zajebavat i tako vozit da ne napravim jos vece sranje?

Evo samo da izvjestim da se stanje nije promijenilo već drasticno pogorsalo.Nezagrijan trokira konstantno...pritiskom papucice gasa auto se trese i imam osjecaj da ce se masina razletit...kao da mu ne radi cilindar ili dva. Danas je tresao ko lud...crkao tijekom vožnje...nije za vozit! Stanem,ugasim ga,upalim i sve u redu kao da nista nije bilo. Dogovorio majstora za iduci ponedjeljak jer ima guzvu. Smijem li se zajebavat i tako vozit da ne napravim jos vece sranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upute za Liqui moly? Ulio na pol rezervoara i napunio tank do kraja. Pise na uputama da je doza dovoljna do 75l...passat ima tank 63l ako se ne varam.Zanima me mogu li se dalje tako vozit? Da ne bi nastala jo veća steta...

Upute za Liqui moly? Ulio na pol rezervoara i napunio tank do kraja. Pise na uputama da je doza dovoljna do 75l...passat ima tank 63l ako se ne varam.Zanima me mogu li se dalje tako vozit? Da ne bi nastala jo veća steta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otiđi kod majstora i neka napravi dijagnostiku na diznama pa onda vidi da li ima odstupanja i ako ima kolika su, vjerojatno su dizne u pitanju pa se pripremi, ako je nešto drugo bolje za tebe. Teško je bez dijagnostike uopće davati savjete a na forumu nećeš popraviti ništa, ionako moraš do servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratio sa dijagnostike...ocitane greke na drugom cilindru...kaze majstor strujna letvica.Neki su to mijenjali pa nisu nita napravili. Odstupanja dizni nije ili ne moze ocitati...heh! Ja se isto pravim fin pa mi neugodno pitat.

Simptomi-auto baci oblak dima pri paljenju,trokira tj radi na tri cilindra. Nakon sto se digne radna temperatura gasim/palim...nema kvara. Strujna ili ipak druga dizna ko ce znat kad nemam nigdje postene dijagnostike u blizini. Pa nek se sad vozam ovako dok sve ne rikne...nisam uopce pametan dal da mijenjam strujnu i bacam lovu bezveze.

Ispricavam se sto konstantno bacam jedne te iste informacije i trazim rjesenje ovdje na forumu. Kad rijesim problem izvjestit cu ovdje sto je bio kvar tak da mi nemojte zamjerit. Hvala svima na dobronamjernim savjetima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, veselo baš.

Koliko vidim najbliži ovlašteni ti je u Sisku, ako se odlučiš a sad i sam znaš da od nekud moraš krenut ili tražit nekog drugog majstora da ti potvrdi dijagnozu.


Da nađeš polovnu strujnu letvicu ako nisi siguran da li je do nje pa vidjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratio sa dijagnostike...ocitane greke na drugom cilindru...kaze majstor strujna letvica.Neki su to mijenjali pa nisu nita napravili. Odstupanja dizni nije ili ne moze ocitati...heh! Ja se isto pravim fin pa mi neugodno pitat.

Simptomi-auto baci oblak dima pri paljenju,trokira tj radi na tri cilindra. Nakon sto se digne radna temperatura gasim/palim...nema kvara. Strujna ili ipak druga dizna ko ce znat kad nemam nigdje postene dijagnostike u blizini. Pa nek se sad vozam ovako dok sve ne rikne...nisam uopce pametan dal da mijenjam strujnu i bacam lovu bezveze.

Ispricavam se sto konstantno bacam jedne te iste informacije i trazim rjesenje ovdje na forumu. Kad rijesim problem izvjestit cu ovdje sto je bio kvar tak da mi nemojte zamjerit. Hvala svima na dobronamjernim savjetima!

Kao sto je <TDI> napisao,probaj nac polovnu pa isprobaj,nemoj bacat lovu ako nije do toga...

Kod mene je slucaj da auto npr upali prbo paljenje brz problema,odem negdje l,temp. Ne dode do 90stupnjeva ugasim auto nakon toga verglanje,sucut anlaseru i akumulatoru

Ali kad upali trese se cili,nekim slucajem ostane klima upaljena auto se odma ugasi,kad se ugrije sve 5

Nadam se da smo u istom košu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi netko reci koje se dizne nalaze na mom passatu 1.9 tdi 96kw 2001 god? Bosh ili neki drugi proizvođac? Dogovorio s civjekom da mi posalje,ali pita me koje su na mom autu.Skinut ih ne mogu jer nemam alat.

Strujna letvica nije jer smo stavili drugu koja je ispravna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj nezajebavaj se u kucnoj radinosti.

Trebas i set gumica za diznu/e... trebas nove vijke dizni trebas stezat po mjerama i trebas ih (diznu/e koje si skinuo) nastimat prethodno pa onda stimat potisak.

Daj nadji nekog s vcds.

Za pocetak dovoljno je prebacit diznu tj zarotirat ih i onda vidit gdje je greska.

Strujna letvica polovna neznaci da ce bit ispravna... pogotovo na tom uzduznom motoru kad ju treba dobro pomotat da izadje.

Kad trokira usteka se vcds i pogleda vrijednost dizni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon prvog paljenja,hladan motor dijag pokazuje za prvu diznu -2.7mg/str ,dok su ove ostale bile + 0,nesto do 1...kad se motor ugrija ova prva je dosla na -2 dok su ostale idalje bile u redu

Meho kaze da je ta prva u oduzimanju da moze bit do samog cilindra,bregaste,ECU- a i na kraju same dizne

Ostalo na tome

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti imas problem sa samom diznom,kakav ecu,i strujna letvica. Ti parametri koje si pomenuo se mogu promijeniti samim stelovanjem klackalica.

Nadji polovnu diznu sa istim kodom(brojem) promijeni,vidi sta se desava. Za probu ne moras mijenjati gumice.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto je Ivo rekao sve potpisujem. VCDS i vidi kolika su odstupanja na kojem cilindru. Mozda su ti gumice na diznama izgorile sto najv da jest, jer i to ima svoj vremenski vijek. Dizne se najcesce daju reparirat. Poslije reparacije ili zamjene novim sa novim gumicama, nove sarafe i dotegnut na mjeru. Poslije toga nastelovat to kako spada. Ima procedura za to, nadji nekoga ko se razumije u to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj dolje video si stavio u jednu temi i baš mi je dobar za pogledat kako se gumice mijenjaju i ponovno dizne ugrađuju.

O Ring, Pumpe, Düse - fachgerechter Einbau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan post od Mexxa oko dizni i provjeravanje putem VCDS-a...

da se dizne gledaju dijagnostikom meni bi isto bilo lakse i jeftinije ....nebi klupova basnosnovo skupe strojeve: :D
dijagnostika pokazuje BRZINU VRTNJE POJEDINOG CILINDRA .to radi preko senzora radilice.
ukoliko je kompresija motora losa taj cilindar se vrti brze pa ispada da dizna proliva puno.
uglavnom dijagnostika nije pokazatelj rada ubrizgavaca nego korekcije mirnoce rada motora i usporedba broja okretaja po cilindru koji ecu kuzi preko senzora radilice.ispravnost dizne se tek vidi na probnopm stolu kad je van motora u idealnom probnim uvjetima koji su propisani na ispitnom stolu,mnogo puta sam vidio da covjek kupi novu diznu jer je dijagnostika kazala da nevalha,nakraju problrm u motoru,
end of discussion.


jos nesto.vecina,tj 99 od 100 mehanicara kada vdi vrijednost +2,00mg kaze dizna puno ubrizgava,
ne. ecu motora na tome cilindru DODAJE 2 miligrama da bi ga izjednacio s drugima,znaci ta dizne ili malo ubrozgava ili je velika kompr na tom cilindru.
pocevsi od 1z motora,podesavanje kolicine ubrizgavanja npr. kada pise 3MG auto ima vise goriva nego kad pise 9mg, to pokazuje koliko ecu DODAJE da motor radi na 800rpm stabilno.
manji broj vise goriva.
prestat cu pisat jer necu imat posla ako sve ortkrijem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrađena dijagnostika...ukratko:

-parametri i vrijednosti dizni dobri

-strujna letvica nije jer ne izbacuje gresku na masi ( citiram majstora)

-greska na 2 cilindru...nakon ponistenja radi normalno...isto nakon gasenja i paljenja auta na radnoj temperaturi

 

Rekao je da prije nabavke druge polovne dizne ulijem atf ulje...litra na rezervoar...kaze da je imao dosta slucaja gdje je pomoglo...ventil na dizni zasteka zbog suhog goriva,a atf ulje podmaze dizne.

Hebiga...odradio mi to danas ujutro na blagdan...u subotu ode na more...kaze da probam,ako ne uspije onda ce ici polovna dizna,ali tek nakon sto se vrati s odmora...nikak da mi se posreci.

Dal to ima smisla po vama i kojeg proizvođaca da ulijem ako idem na tu soluciju? I dal da uopce ulijem atf ulje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih sipao ATF...

 

Meni su isto neki "majstori" govorili da to sipam u Sharana. Kad sam pitao svog majstora koji je jedan od najboljih, ako ne i najbolji za VW/Audi u CG, čovjek se samo nasmijao i rekao da slučajno ne sipam to i ne petljam sa tim "narodnim lijekovima".

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav crni atf! Jeli mi ima tko napismeno pokazat te moći atf-a... sto on uopce moze otopit...

Kad je u nafti mootor mekkse radi jer mu mjenja cetanski br i eto na placebo efekt da radi cuda...

Kad izgara kuda s tom cadjom? Ugl sve neke seoske fore a nigdje napisanog dokaza... testiranja itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro da sam napisao ovaj post. Odustajem od njegovog savjeta.

Daj mi recite molim vas gdje mogu odraditi reparaciju dizne ili stavljanje polovne ispravne?

BJ-KT-DA ili okolica. Svi mi majstori do sad padaju u vodu...ili ne rade taj dio,ili su na godisnjem...ili ili ili...

Ako idem u ovlateni nisam siguran da mogu jeftino proci jer sigurno ide nova dizna.

Samo kukam ovdje po forumu i nikako da nađem nekoga da mi to rijesi. Moze ovaj zadnji majstor,al tek u 9 mjesecu,al ne mogu cekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan kod mene u VT koji popravlja dizne, malo dalje od mene, sutra ti mogu dat kontakt pa ako hoces nazovi ga i ispitaj sto moze.

 

Zasto mislis da ti ovlasteni ne bi htjeli ugraditi tvoju diznu koju doneses, bolje bi isao kod njih i mozda malo vise platio nego kod ovog koji daje ovakve savjete sa ATF uljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nije problem posalji mi kontakt na pm i zvat cu ga odmah sutra.

Nisam siguran za ovlasteni da rade tako...ali ajde i njih cu nazvat i pitat.

Zeznuto je sto dizna mora van zbog koda da se zna koju polovnu trazit...da znam vec bi javio covjeku da mi posalje. Naravno ako ima diznu pod tim kodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1