1 1
milanbogicevic96

Rns 510 ne rade tipke na volanu

Recommended Posts

Pozdrav

 

Jučer sam ugradio Continental rns 510, C verzija u golfa 5, 08 godina. Ne želi mi prebaciti na radio preko tipki na volanu.. Ima li koji majstor u okolici Zagreba da bi riješio to?

 

Može se jedino pojačati i smanjiti ton. Na tvornickom radiu je sve radilo, imam onaj veliki zaslon na kontrolnoj tabli.

 

I gubi se malo navigacija, ne prati baš cestu. Antena je stavljena na radio. Gdje ih vi obično postavljate?

 

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na mom rns315 prvo stavio (zalepio) u gornji desni ugao sofer sajbne ali se odlepilo od toplote. Onda je stavio na zadnju stranu rns-a i za sad radi ok.

 

Sent from my TA-1052 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to probem BAP vs DDP protokol. Kodiras radio da radi na jednom od ta dva protokola pa ce ti raditi. Nisam 100% siguran ali ne skodi probati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

antena mi je odmah do radija di je ventilacija,blizu šajbe..bilo je taman mjesta za antenu (kod mene je malo drugačije jer imam golf 5 plus) ali signal je odličan i dobro radi za sad,funkcije na volanu na žalost ti ne mogu pomoći jer ih nemam pa ne znam kak to ide,...jedino još sam nabavio rikverc kameru i drugi kabel za usb port koji se namomtira kod mjenjača.

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je tocno kataloski broj uredjaja? Da li si stavio zadnji firmware na RNS? Da li si u posjedu VCDS-a kojim slucajem?

Ima tu pametnijih od mene, znat ce bolje.

 

Ima ovdje stvasta.

http://forums.ross-tech.com/showthread.php?1024-RNS-510-retrofit-MFSW-not-working-sort-of/page2

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1