1 1
Rodjeni

RCD 210 problem

Recommended Posts

Pozdrav,

molio bih pomoć ili savjet oko auto akustike.

Naime, imam Caddy iz 2011 i u njemu RCD 210 radio koji više ne hvata FM frekvencije. Sve je dobro funkcioniralo do neki dan, međutim prestalo je raditi bez upozorenja.

Isto tako dobro bi mi došla sugestija koji je trenutno best buy audio uređaj za VW vozila a da ga mogu jednostavno zamjeniti sam.

Puno hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno je što želiš :).... da taj radio ima i može

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zanima me neka klasika do 1500 kn. Da mogu spojiti telefon preko bluetootha, slušati muziku i eventualno nekad spojiti stražnju kameru jer nemam senzore za parking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš od kopija RNS 510 koji podržava kameru za rikverc,spaja se sa mobitelom,ja ga imam i zadovoljan sam,a da kupuješ orginal koštao bi te oko 6000 kn ,kupio sam sad i kameru pa gledam di bi ugradio ju,da mi netko to složi.

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ari i Zvone, hvala na odgovorima!

Oba uređaja su odlična, RCD 330g i RNS510 su space shuttleovi za razliku od onog gjubreta kojeg imam.

 

Još par informacija ako vam se da:

  • imate li preporuku gdje nabaviti ove uređaje kod nas i da mi netko to pospaja?
  • Ima li kakva opcija nabave i ugradnje u Zadru? Ako ne i preporuka za ZG je dobrodošla.

Hvala još jednom i isprike na spamanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ari i Zvone, hvala na odgovorima!

Oba uređaja su odlična, RCD 330g i RNS510 su space shuttleovi za razliku od onog gjubreta kojeg imam.

 

Još par informacija ako vam se da:

  • imate li preporuku gdje nabaviti ove uređaje kod nas i da mi netko to pospaja?
  • Ima li kakva opcija nabave i ugradnje u Zadru? Ako ne i preporuka za ZG je dobrodošla.

Hvala još jednom i isprike na spamanju.

 

Samo mala napomena ...novim uređajem neceš riješiti problem nehvatanja stanica (imam isti problem i promijenio sam 4 uređaja) problem je u anteni, ali ne onoj gumenoj vanjskoj . Nisam još riješio problem jer je teško naci neku unutarnju antenu da je jaca i da se negdje može sakriti i uz to još da ima fakra prikljucak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Derba na napomeni!

Izgleda da Caddy često ima probleme sa radio signalom, budući da nema vanjsku antenu.

Jesi li probao sa nekim pojačalom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spajanje je vrlo jednostavno ...plag and play... nema puno mudrijanja..više vremena ode na skidanje plastike nego da spojiš radio..kod koga ga kupiš taj će ti ga odmah instalirati jer je fakat jednostavno,10 min treba

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1