0
mariob7

Problem sa RNS 510

Recommended Posts

Pozzz.

 

Ovako je sve to išlo;

Krenuli instalirati zapadnu europu sa DVD-a (unutra je bila istočna) i vrti on vrti nakon nekog vremena baci grešku kao greška na DVD-u, probali drugi DVD ista stvar...

Nakon toga kaže čovjek budemo sa SD kartice, tu je svo prošlo dobro na kraju kaže "success" ili tako nešto ali svejedno navigacija ne radi..

Kaže on budemo flashali software, napravio ja taj flash (sad je 6270, neznam koji je prije bio) i nakon toga je proradila navigacija...sve radi normalno radio, nav, tel,sve....

 

Ali nakon tog flashanja nešto se izresetiralo ili tak nešto, prije toga pritiskom na svaku od 8 tipki pozadina je bila crno-zelena a sad je na svakom ekranu drugačija pozadina (crno-zelena, plavo-crna, narančasto-crna, crveno-crna) taj dio mi je manje bitan ali ipak bih volio da se vrati na staro...

Drugi dio koji mi je bitniji, također nakon tog flashanja sa malog displaya (onaj između kilometar sata i brojača okretaja) nestala su dva prozorčića, za navigaciju i za radio...

 

E sad, da li se je netko susreo s tim, odnosno da zna kako da ja vratim boju pozadine na RNS-u i ta dva prozorčića sa malog displaya?

 

Hvala.

Lp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oboje se da rijesiti sa VCDS-om. Mozes birati temu prema vozilu u kojem se nalazi a ovo sto su ti nestali meniji to je zato sto ti je aktiviran BAP protokol a display ti je DDP ili obrnuto display ti je BAP a navigacija ti je aktivirala DDP- ako je B7 u pitanju, mislim da je ovo drugo da ti je display BAP a navigacija u DDP modu.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zaključimo ovo, bilo je baš ovako kako je kolega napisao.

 

Kolega hvala još jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0