0
duj0

Sredjivanje muldi?

Recommended Posts

Jucer sam s prijateljem se nasao i usporedjivali malo nase autice..

Moj Golfic koji je uvoz iz Italije i ovaj sadasnji iz Njemacke ali vec su oba 15g.u Dalmaciji su zdravi, podovi, pragovi, mulde sve..

Dok on ima Golfa kojeg kupia iz Krapine prije 3g.pod je je vec procvjeta i jedna mulda mu dobro pocela gnjilit.. Po onom sastavu namazanom na spoju mulde sa sasijom vec se odvaja ta smjesa i ljusti se boja, nabubrila dobro..

Druga je ka cekin..

Pitanje dali se to moze sredit dok nije trap vec riknija i dali se to napravi ok?

Ako netko radio zna li cifru koliko dodje i mozda nekoga za preporuku u St.zupaniji?

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se rijesit sam moras pogodit majstora. Npr. meni je na passatu radio limar koji mi je sredivao cijeli auto. Ja sam mu donio drugu zdravu kapu mulde I ovaj je to skasapio I sfusario da sad prije zime moram nakon 3 god to dobro zastitit jer vidim da hrda u blatobranu. Druga strana je propala pol godine nakon lakiranja jer ovaj prvi ju nije ni pogledo. Onda sam promjenio majstora. 800 kn sredivanje mulde I promjena pantova na vozacevim vratima (onaj prvi ni to nije uspio). Dan danas tu muldu ne treba dirat, s motorne strane se ni ne kuzi da je radena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0