0
tinovator

Koji radio odabrati

Recommended Posts

Već duže vremena razmišljam zamijeniti svoj RCD310 za nešto naprednije i oku ugodnije.

Pošto mi je auto 2012 htio bi da mi ostanu sve one canbus stvari poput klime, senzora itd.

 

Prva odluka je bila RCD330 plus jer mi se čini kao najbolji izbor uloženo/dobiveno. Ali me kod njega jedino živcira što RDS ne radi kako spada, tj ne sprema imena stanica nego samo frekve. Wtf?

Vozio sam neki dan G7 od frendice sa RNS 510 i to je potpuno druga priča ali on mi se nikako ne sviđa samo zbog navigacije koja mi ne odgovara.

 

Gledao sam i sve one čajnizere ali opet kod njih moram ili tethereati sa moba wifi ili imati neki 3g stick u autu da ga cijelo vrijeme opslužuje, a da ne govorim o startup-time koji je ogroman.

 

Na krjau mi se opet kao logično riješenje čini RCD330 jer samo upiknem mobitel i preko CarPlaya imam sve što mi treba.

 

Postoji li neki drugi "OEM" radio sličan RCD330 a na kojem radi RDS kako spada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li neki okvirni budget?

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam kupio ovaj, winCe, upali se za tocno 3sec, s pocetnim logom VW. Ubacis sd karticu i ne triba ti 3g ni nista. Prikaz klime, tipke na volanu, kamera, park senzori sve radi bez greske67cd614475e32d295d668fa6728162cf.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam kupio ovaj, winCe, upali se za tocno 3sec, s pocetnim logom VW. Ubacis sd karticu i ne triba ti 3g ni nista. Prikaz klime, tipke na volanu, kamera, park senzori sve radi bez greske67cd614475e32d295d668fa6728162cf.jpg

Kolko kota takav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li neki okvirni budget?

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

 

Recimo do nekih 250$ ali nije problem probiti ako je nešto ok :)

 

Evo ja sam kupio ovaj, winCe, upali se za tocno 3sec, s pocetnim logom VW. Ubacis sd karticu i ne triba ti 3g ni nista. Prikaz klime, tipke na volanu, kamera, park senzori sve radi bez greske

 

gledao sam i te sa Windows CE, ali oni imaju tu neku svoju navigaciju. Ja želim koristiti GMaps i Waze jer dosta putujem pa da mi javlja kamere, zato moram odabrati ili neki android na koji mogu instalirati te aplikacije ili neki urešaj koji podržava CarPlay da spojim iPhone i rokam navigaciju.

Edited by tinovator

Share this post


Link to post
Share on other sites

U koje bi auto to stavljao? GMaps mislis na garmin ili nesto drugo?

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leon 2012, GMaps - Google Maps :D

Cek... jel to leon 1P fl ili ovaj novi

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naručio sam gore linkani radio, pita me seller koji od ovih konektora mi treba za taj moj RCD310.

 

urxzkmo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto to ima pitat kad u pravilu mora u paketu biti 2 prikljucka ako je tvoj razlicit. Ja mislim da je ovaj standar kao na vecini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj javi ovde kad ti dodje koliko te jos dosla carina i porez. Fala!

 

 

Sporo pamtim,brzo zaboravljam...

 

Meni je bila opcija iz Germany tako da sam od tamo uzeo. Odmah nakon što sam kupio mi je blokirano postalo :D ne znam kakve muljaže rade, ali jedan drugi seller mi je napisao kao da šalju iz Kine do Njemačke pa onda iz Njem do mene. Vidjet ćemo, još je u statusu awaiting shippment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sam kineza di je zapelo, već 6 dana procesira narudžbu.

 

 

 

dear friend
i am so sorry to let you wait long time, about the device it is already out of stock in the germany warehouse,you still need to wait a few days and then it will in stock agin and then we will help you send out the package, sorry to bring the troubles to you ,thanks

 

Al ajde jasno mi je da mora iz Kine u Njemačku poslati. Valjda će biti do drugog tjedna isporučeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moje iskustvo sa RNS 510,jakovsam zadovoljan,radi odlično,navigacija točna,mp3 radi super,dvd player radi odlično,pričam preko njega na mobitel i još samo kameru ovu ugradim i nadam se da ce to biti super.f970ccefd27ec85db6d702e08f9ebf58.jpgf67b5dfa078614c2b5f68f3ed2d4f182.jpgf3f165d14e9d5cd34e2d8b607d40443e.jpg

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moje iskustvo sa RNS 510,jakovsam zadovoljan,radi odlično,navigacija točna,mp3 radi super,dvd player radi odlično,pričam preko njega na mobitel i još samo kameru ovu ugradim i nadam se da ce to biti super.f970ccefd27ec85db6d702e08f9ebf58.jpgf67b5dfa078614c2b5f68f3ed2d4f182.jpgf3f165d14e9d5cd34e2d8b607d40443e.jpg

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

 

To nije RNS 510 nego kineska kopija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da kineska kopija RNS 510,vidi se iz avijona da je.

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0