0
grga12

passat b6 vinkovci/vukovar

Recommended Posts

prvo izvnite administratori neznam gdje da stavim temu pa je vi pribacite ili izbrisite ako smeta.

Trebao bi neku dobru dušu iz Vinkovaca ili Vukovara ako ima imalo slobodnog vrimena da provjeri jednog passata u mjestu Bršadin https://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-1.9-tdi-oglas-26149473ja sam udaljen 700 km a nezelim kupovat auto na neviđeno

pa eto ako netko ima imalo vremena da pomogne bio bih zahvalan :D naravno ručak plačam kad se vidimo u slavoniji :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za te pare ne znam kakva ocekivanja mozes imati???

 

za te pare ne mozes kupit dobru golf peticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj se je prodavao i prije godinu dana kada sam kupovao auto.

Koliko se sjećam nije neka sreća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko para toliko i muzike

Da ostane jos na njuški neko vrijeme spustio bi mu cijenu a i pri kupnji bi mu ga spustio,realno vridi ka dobar golf 4

Ne mora bit da je toliko loš ali cijena govori sve,jos ako imas tocno tu lovu za auto ne kupuj nikako,utrpat ces jos bar upola koliko si platio a tesko da ce bit auto ikad

Vec ako te passat interesira nadi dobar 3bg mada i to je tesko,jer izgledaju svi ubijeni sa min 320tkm(ako je i to stvarno) ili skupljaj lovu za b6 icu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam cene kod vas tamo, ali ja sam ovde u Srbiji uzeo za sestru, 2.0tdi 170ks automatik u highline iz 2005, 315k km na satu, za 5250e...auto je pola godine kod nas, samo smo gume zamenili i mali servis(80-100e) i evo bolje radi nego moj nov :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se bojim tih 2.0tdi iako svi govore ako su dizne minjane da se netriba bojat nicega a s druge strane ima ih koji tvrde da su vise kod mehanicara nego doma

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se bojim tih 2.0tdi iako svi govore ako su dizne minjane da se netriba bojat nicega a s druge strane ima ih koji tvrde da su vise kod mehanicara nego doma

 

Taj sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0