1 1
Leic

Passat b5.5 propala rucica mjenjaca

Recommended Posts

Ovako, propala mi je rucica mjenjaca, znaci nema onog otpora kad stisnes prema dolje za rikverc, tako da je teze ualtati u prvu,dogodi se to da se ubaci u rikverc. Jel ima neki kit ga popravak toga i sta tocno treba ili treba promjeniti cijeli altung?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je rucni mjenjac, pogledaj oprugu da nije pukla jer ona daje otpor prema gore. Inace nema tu previse sto otic na toj rucici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucni mjenjac da. Gledao jesam ali mi se cinilo da je dolje na kugli propalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao sam ovu blazinicu da smanjim slobodni hod a ujedno ova nova mi se čini bolja od prethodne u pogledu utora gdje se mast zadržava. Koliko vidim jedino da ti ova kugla nije propala kroz ovu blazinicu, ne znam što bi još moglo biti a vjerujem da je ovo slično i na Passatu.

dsc_0084z3s3k.jpg

dsc_01069us71.jpg

dsc_011200s7r.jpg

dsc_0124ars5x.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ista stvar bila na a4 b6,promjenio taj sklop rucice i dobro. Nađi polovno jer u ovlastenom je cijena astronomska

Edited by romano010

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rucicu s tom jabucicom doli kompletnu, ona se izdere s vremenom jer je plasticna i propadne. U novu stavija masti i montira je

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja moram na duji. 30 godina cak ni opruge nema otpala. Receno mi je da moram auspuh skidat. Jer odozdola su 4 sarafa za taj saltung. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da cu kupit samo tu dolje kao čahuru, i jos ima dva neka dijela. U ovlastenom kosta sve skupa cca 150kn. Promjenim to pa cu vidit oce bit bolje. U najgorem slucaju promjenit cu cijelo kuciste, i za njega da se promjeni treba skidat auspuh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blazinica ti nije skupa, barem ovu koju sam uzeo pa vjerujem da je i za Passata tu negdje. Pokušaj s njom pa vidi da li pomaže a ja sam s njom dobio koji milimetar i fiksirao ručicu L/D. Ono što bi mene zanimalo je zamjena svih PVC prstenova jer se oni s godinama potroše i ručica dobije slobodnog hoda L/D i G/D.

Jednom godišnje podignem kožu i podmažem ili razmažem mast koju sam nanio po kugli, vjerujem da se ona potroši baš iz tog razloga što je suha pa je i trošenje povećano a na sve prstenove, pogotovo one dolje nanesem silikonsko ulje sa podužom cjevčicom.

Ameri rade kompletne setove prstenova koji se mogu promijeniti, mislim od nešto boljeg materijala, no da bi ih sve mogao promijeniti, pogotovo ona dva prstena, dolje ispod ručice od sajli mislim da se ipak treba auspuh skidati i odozdol zamijeniti. Pokušao sam dok sam skidao konzolu da vidim mogu li ovako nekako uči sa rukom ili sa dugim kliještima ali samo jednu mogu dobiti, ona druga nikako a obje su bitne kao i ove sa strane. Deluxe MK4 Shifter Bushing Kit

Diagnosing MK4 Shifter Slop

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nije tema,ali kako skidate rucicu mjenaca,ja sam pokusao da podignem kozu rucice mjenjaca,ali bojim se da ce puci plastika od konzole mjenjaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kožu skidaš tako da okvir gurneš prema konzoli ili tabli i podigneš kožu gore, zatim perca su obložena stisnutom fiksnom obujmicom koju moraš skinuti ili olabaviti, tek onda možeš ručicu izvuči prema gore. Ja sam ju olabavio jer je ionako jedno perce bilo puknuto, koje sam našao sa strane i umjesto nje stavio obujmicu koju onda mogu po potrebi otpuštati i zatezati.

dsc_0125i6s1f.jpg

dsc_0128npswh.jpg

dsc_0130y4sui.jpg


DIY - How to replace a VW MK4 shift boot and knob

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1